Centrum handlowe Vis-a-vis w Radomiu

2011-11-28 11:35
Centrum handlowe Vis-a-vis w Radomiu
Autor: materiały inwestora Centrum handlowe Vis-a-vis w Radomiu

Centrum handlowe Vis a Vis zlokalizowane jest w ścisłym centrum Radomia. W parterowym pawilonie handlowym zaplanowano około 20 sklepów i punktów usługowych, do których będzie się wchodziło bezpośrednio z ulicy. Inwestorem radomskiego centrum handlowego jest Grupa Capital Park.

Centrum handlowe Vis a vis w Radomiu

Centrum handlowe Vis a Vis w Radomiu, znajduje się w ścisłym centrum miasta, u zbiegu ulic Czystej, Chrobrego i Struga. Nowy pawilon handlowy jest obiektem kameralnym; na powierzchni około 3700 m2 zaprojektowano jedynie 20 sklepów i punktów usługowych. Parterowy budynek handlowo-usługowy został zaplanowano w taki sposób, aby do każdego sklepu można było wejść bezpośrednio z ulicy.
Wśrod najemców centrum handlowego Vis a vis są między innymi: supermarket Tesco, drogeria Rossmann, salon Empik, Smyk i Pepco. Będzie też pralnia chemiczna oraz apteka APS. Komercjalizacją pawilonu handlowego jest firma BOIG.

Inwestorem centrum handlowego Vis a Vis jest Grupa Capital Park. Budowa street mall Vis a Vis w Radomiu rozpoczęła się na początku kwietnia 2011 roku. Projekt architektoniczny centrum handlowego powstał w pracowni architektonicznej Archi-Rad 2000 Biuro Projektów Piotr Wypchło (Piotr Wypchło zaprojektował m.in. nową siedzibę szkoły muzycznej w Radomiu). Generalnym wykonawcą robót była firma IDS-BUD sp. z o.o.

Otwarcie centrum handlowego Vis a Vis w Radomiu zaplanowano na 30 listopada 2011 r.

Kolejne centrum handlowe Vis a Vis Grupy Capital Park

Centrum handlowe Vis a Vis w Radomiu to pierwszy tego typu obiekt Grupy Capital Park. Inwestor planuje dalszy rozwój sieci. Kolejny Street Mall zostanie uruchomiony w drugiej połowie 2012 roku przy ulicy Zgierskiej w Łodzi.

Vis a Vis w Łodzi będzie dwupoziomowym budynkiem handlowo-usługowym. Na powierzchni 7,5 tys. m2 zaplanowano około 20 sklepów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej