Centrum handlowe Vis-a-vis w Radomiu

2011-11-28 11:35
Centrum handlowe Vis-a-vis w Radomiu
Autor: materiały inwestora Centrum handlowe Vis-a-vis w Radomiu

Centrum handlowe Vis a Vis zlokalizowane jest w ścisłym centrum Radomia. W parterowym pawilonie handlowym zaplanowano około 20 sklepów i punktów usługowych, do których będzie się wchodziło bezpośrednio z ulicy. Inwestorem radomskiego centrum handlowego jest Grupa Capital Park.

Centrum handlowe Vis a vis w Radomiu

Centrum handlowe Vis a Vis w Radomiu, znajduje się w ścisłym centrum miasta, u zbiegu ulic Czystej, Chrobrego i Struga. Nowy pawilon handlowy jest obiektem kameralnym; na powierzchni około 3700 m2 zaprojektowano jedynie 20 sklepów i punktów usługowych. Parterowy budynek handlowo-usługowy został zaplanowano w taki sposób, aby do każdego sklepu można było wejść bezpośrednio z ulicy.
Wśrod najemców centrum handlowego Vis a vis są między innymi: supermarket Tesco, drogeria Rossmann, salon Empik, Smyk i Pepco. Będzie też pralnia chemiczna oraz apteka APS. Komercjalizacją pawilonu handlowego jest firma BOIG.

Inwestorem centrum handlowego Vis a Vis jest Grupa Capital Park. Budowa street mall Vis a Vis w Radomiu rozpoczęła się na początku kwietnia 2011 roku. Projekt architektoniczny centrum handlowego powstał w pracowni architektonicznej Archi-Rad 2000 Biuro Projektów Piotr Wypchło (Piotr Wypchło zaprojektował m.in. nową siedzibę szkoły muzycznej w Radomiu). Generalnym wykonawcą robót była firma IDS-BUD sp. z o.o.

Otwarcie centrum handlowego Vis a Vis w Radomiu zaplanowano na 30 listopada 2011 r.

Kolejne centrum handlowe Vis a Vis Grupy Capital Park

Centrum handlowe Vis a Vis w Radomiu to pierwszy tego typu obiekt Grupy Capital Park. Inwestor planuje dalszy rozwój sieci. Kolejny Street Mall zostanie uruchomiony w drugiej połowie 2012 roku przy ulicy Zgierskiej w Łodzi.

Vis a Vis w Łodzi będzie dwupoziomowym budynkiem handlowo-usługowym. Na powierzchni 7,5 tys. m2 zaplanowano około 20 sklepów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej