Centrum Handlowe Karolinka w Opolu: prace budowlane w środkowej części parku handlowego

2011-10-04 13:26
Centrum Handlowe Karolinka: przebudowa
Autor: Advanced PR Prace budowlane nie będą miały większego wpływu na funkcjonowanie Centrum Handlowego Karolinka w Opolu

W październiku br. rozpocznie się przebudowa centrum handlowego Karolinka w Opolu. Prace budowlane obejmą tzw. Owal – środkową część parku handlowego. Po zakończeniu prac, aktualnych najemców tej części centrum zastąpi sklep Smyk. Przebudowa zakończy się wiosną 2012 roku.

Centrum handlowe Karolinka w Opolu to największy kompleks handlowy w regionie, obejmujący galerię i park handlowy. Położony na opolskim Zaodrzu, przy ulicy Wrocławskiej, oferuje klientom ok. 130 sklepów i punktów usługowych, zlokalizowanych na łącznej powierzchni 70 tys. mkw. Otwarte w 2008 roku centrum dysponuje także parkingiem na 2700 samochodów.

Prace budowlane nie będą miały większego wpływu na funkcjonowanie centrum handlowego Karolinka oraz jego dostępności dla klientów.
Przebudowana powierzchnia pozwoli na poszerzenie dotychczasowej oferty centrum. Jego właściciel, MGPA Europe Fund III, podpisał już nową umowę najmu z firmą Smyk. Znajdujący się obecnie w centrum sklep Smyk zmieni lokalizację, a jego powierzchnia wzrośnie do 2200 mkw.
Otwarcie powiększonego sklepu Smyk wiosną przyszłego roku zwieńczy proces zmian w ofercie parku handlowego Karolinka. Obecność w nim tak dużych najemców, jak sklep Smyk, Media Expert czy TK Maxx, świadczy o uznaniu, jakim cieszy się CH Karolinka na opolskim rynku handlowym – mówi Karol Bartos, Dyrektor Generalny MGPA Poland.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej