Biurowiec P4 na warszawskim Mokotowie

2015-12-01 10:06
Biurowiec P4 Warszawa
Autor: materiał prasowy Biurowiec P4 na warszawskim Mokotowie

Hochtief Polska podpisał umowę na budowę budynku biurowo-usługowego P4 w Warszawie przy ul. Postępu 4. Inwestorem jest firma Garvest Real Estate. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JEMS Architekci.

Biurowiec P4 będzie zbudowany z dwóch części nadziemnych, ze wspólnym garażem podziemnym. Łączna powierzchnia budynku wyniesie około 12 000 m². Przewidziano w nim 274 miejsca postojowe. Część biurowca położona przy ulicy Postępu, będzie miała siedem kondygnacji, natomiast w głębi działki znajdzie się drugi, czterokondygnacyjny segment. W budynku, oprócz powierzchni biurowych, znajdą się również kantyna, przedszkole i siłownia. Dla rowerzystów zaprojektowano 90 miejsc postojowych oraz szatnie i natryski. Projekt będzie realizowany w systemie ekologicznych rozwiązań, które umożliwią uzyskanie certyfikatu BREEAM. Prace przy budowie biurowca P4 rozpoczną się w listopadzie 2015 i zakończą w lipcu 2017. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma Colliers International.

Nazwa inwestycji: biurowiec P4
Lokalizacja: Warszawa, ul. Postępu 4
Funkcja: komercyjna
Inwestor: Garvest Real Estate
Generalny wykonawca: Hochtief Polska
Projektant: JEMS Architekci
Komercjalizacja: Colliers International
Liczba kondygnacji: 4-7
Powierzchnia całkowita: 12 000 m²
Liczba miejsc parkingowych: 274
Rozpoczęcie budowy: listopad 2015
Zakończenie budowy: lipiec 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej