Zysk z nieruchomości komercyjnej. Warsztaty dla właścicieli, najemców i zarządców obiektów komercyjnych

2012-02-16 12:54
Centrum handlowe MAKRUM w Bydgoszczy
Autor: Makrum Development Centrum handlowe MAKRUM - plac centralny, wizualizacja

Nieruchomości komercyjne nastawione są na generowanie zysków. Jak zaplanować strategię wynajmu powierzchni w biurowcach i centrach handlowych? Jak konstruować umowy sprzedaży lub najmu i ustalać stawki czynszu? Jak osiągnąć maksymalny zysk z nieruchomości? Jeśli jesteś właścicielem, najemcą bądź zarządcą i administratorem obiektów komercyjnych te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Jak osiągnąć maksymalny zysk z nieruchomości komercyjnej? Warsztaty

Zarządzanie nieruchomością komercyjną jest sprawą skomplikowaną. Puls Biznesu organizuje warsztaty dla osób i firm związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych. W szczególnowści: właścicieli, najemców, zarządców i administratorów powierzchni komercyjnych, prawników świadczących usługi na rynku nieruchomości, doradców inwestycyjnych.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Podczas warsztatów odbędzie się szereg wykładów związanych z różnymi aspektami planowania wynajmu i spsobów zarządzania nieruchomością komercyjną. Dla przykładu:

  • Wynajem nieruchomości komercyjnych w praktyce: czy warto wybudować "zielony budynek", czy można przewidzieć, kto będzie najemcą budynku, jakie dokumenty są niezbędne przy komercjalizacji projektu.
  • Sprzedaż nieruchomości komercyjnej, w tym np. jak skutecznie prowadzić negocjacje, przygotować dokumentację prawną i właściwie oszacować stopę zwrotu z inwestycji?
  • Jak właściwie skonstruować umowę sprzedaży, najmu lub wypowiedzenia powierzchni komercyjnych i skutecznie zabezpieczyć interesy wynajmującego i najemcy?
  • W jaki sposób ustalać stawki czynszu na poszczególnych etapach procesu wynajmu?
  • Jakie są trendy w rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych, gdzie najlepiej budować - w małych miastach czy w aglomeracjach?

Warsztaty "Komercjalizacja powierzchni - jak osiągnąć maksymalny zysk" odbędą się w dniach 13-14 marca 2012 roku w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Szczegółowe informacje >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej