Zysk z nieruchomości komercyjnej. Warsztaty dla właścicieli, najemców i zarządców obiektów komercyjnych

2012-02-16 12:54
Centrum handlowe MAKRUM w Bydgoszczy
Autor: Makrum Development Centrum handlowe MAKRUM - plac centralny, wizualizacja

Nieruchomości komercyjne nastawione są na generowanie zysków. Jak zaplanować strategię wynajmu powierzchni w biurowcach i centrach handlowych? Jak konstruować umowy sprzedaży lub najmu i ustalać stawki czynszu? Jak osiągnąć maksymalny zysk z nieruchomości? Jeśli jesteś właścicielem, najemcą bądź zarządcą i administratorem obiektów komercyjnych te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Jak osiągnąć maksymalny zysk z nieruchomości komercyjnej? Warsztaty

Zarządzanie nieruchomością komercyjną jest sprawą skomplikowaną. Puls Biznesu organizuje warsztaty dla osób i firm związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych. W szczególnowści: właścicieli, najemców, zarządców i administratorów powierzchni komercyjnych, prawników świadczących usługi na rynku nieruchomości, doradców inwestycyjnych.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Podczas warsztatów odbędzie się szereg wykładów związanych z różnymi aspektami planowania wynajmu i spsobów zarządzania nieruchomością komercyjną. Dla przykładu:

  • Wynajem nieruchomości komercyjnych w praktyce: czy warto wybudować "zielony budynek", czy można przewidzieć, kto będzie najemcą budynku, jakie dokumenty są niezbędne przy komercjalizacji projektu.
  • Sprzedaż nieruchomości komercyjnej, w tym np. jak skutecznie prowadzić negocjacje, przygotować dokumentację prawną i właściwie oszacować stopę zwrotu z inwestycji?
  • Jak właściwie skonstruować umowę sprzedaży, najmu lub wypowiedzenia powierzchni komercyjnych i skutecznie zabezpieczyć interesy wynajmującego i najemcy?
  • W jaki sposób ustalać stawki czynszu na poszczególnych etapach procesu wynajmu?
  • Jakie są trendy w rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych, gdzie najlepiej budować - w małych miastach czy w aglomeracjach?

Warsztaty "Komercjalizacja powierzchni - jak osiągnąć maksymalny zysk" odbędą się w dniach 13-14 marca 2012 roku w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Szczegółowe informacje >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej