Zwycięski projekt

2007-05-21 16:11

Instalacje 2006 zgromadziły 424 wystawców, w tym 368 z Polski i 56 z zagranicy. Zaprezentowano ponad 100 nowości. Każdy z wystawców starał się jak najlepiej wyeksponować swoją ofertę. Najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy stoiska zostały nagrodzone medalem Acanthus Aureus. W grupie wyróżnionych znalazła się m.in. firma Instal-Projekt z Włocławka.

Autorami projektu stoiska są pracownicy tej firmy - Agnieszka Gołębiewska i Witold Wasilewski.
Myślą przewodnią było hasło ". wiatr którego nie można zobaczyć, woda której nie można dotknąć." Intrygujący projekt został oparty na koncepcji galerii, w której produkty zaprezentowano jak swoiste dzieła sztuki, na zasadzie kontrastu pomiędzy prostotą i doskonałością.
Do realizacji zamierzonego celu autorzy dobrali idealnie komponujące się materiały łączące ekologię z najnowszą technologią. Podłoga została zbudowana z naturalnych desek sosnowych, natomiast do pokrycia ścian wykorzystano nowoczesną siatkę. Ekspozytory prezentujące produkty mają formę surowych bloków betonowych.
Wykonaniem stoiska - podobnie jak projektem - zajęli się pracownicy Instal-Projektu.

Medale przyznano także firmom:

  • Viessmann sp. z o.o.,
  • Fondital Nova Florida Polska sp. z o.o.,
  • Roth Polska sp. z o.o.,
  • Wavin Metalplast - Buk sp. z o.o.,
  • Flamco Polska sp. z o.o.,
  • Magnaplast sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej