Zrównoważony rozwój również na CEPIF

2008-05-16 16:49

Za kilka dni odbędą się targi CEPIF. Organizatorzy zaplanowali dla gości wydarzenia cykl konferencji i paneli dyskusyjnych. Jednym z tematów będzie zrównoważony rozwój zaprezentowany na sesji "Assessing Sustainability in CEE", w której swoim doświadczeniem podzielą się m.in. firmy Waterman International oraz BRE Global.

Targi CEPIF jak co roku przyciągają wielu wystawców i uczestników. Grupę docelową, do której skierowane jest to wydarzenie, tworzą m.in. miasta i regiony, agencje nieruchomości, firmy konsultingowe, deweloperzy, instytucje finansowe, zarządcy nieruchomości, inwestorzy zastępczy, fundusze inwestycyjne oraz inwestorzy instytucjonalni. W ciągu dwóch dni trwania targów firmy Waterman International oraz BRE Global będą promowały koncepcję zrównoważonego rozwoju.

Targi CEPIF odbędą się 14 i 15 maja 2008 roku. Wydarzenie to jest bardzo popularne, o czym świadczą statystyki podsumowujące zeszłą edycję tego wydarzenia: ilość uczestników - 3671 osób, liczba wystawców - 809 firmy z 28 krajów. Jednym z wystawców na tegorocznych targach CEPIF będzie polski oddział firmy Waterman International wraz z firmą BRE Global. Głównym celem współpracy tych firm jest zwiększenie świadomości na temat zrównoważonego rozwoju oraz wprowadzenie na polski rynek nieruchomości metody  BREEAM, która pozwala na ocenę wpływu budynków na środowisko naturalne.

Obie firmy zapraszają na stoisko nr 124 oraz na sesję "Assessing Sustainability in CEE", która odbędzie się dnia 15 maja o godz. 10:45. Podczas prezentacji poprzedzającej panel dyskusyjny zostanie szerzej przedstawiona uczestnikom metoda BREEAM.

W razie pytań prosimy o kontakt:
Kasia Chwalbinska-Kusek
Waterman International Polska Sp. z o.o.
tel. 0 22 654 7865
tel. kom. 0 668 692 377
kasia.chwalbinska@waterman-international.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej