Złoty Kask dla Deitermann Polska

2004-05-21 16:47

Podczas XVI Lubelskich Targów Budowlanych "LUBDOM - wiosna 2004" firma Deitermann Polska sp. z o.o. otrzymała Złoty Kask za serię suchych zapraw do wyrównywania i klejenia podłoży.

Złoty Kask jest jedną z wielu nagród przyznawanych podczas Międzynarodowych Targów Lubelskich firmom, produktom oraz stoiskom. Fundatorem i pomysłodawcą tej nagrody jest Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa, która już po raz kolejny objęła lubelskie targi patronatem.
Targi są jedną z większych imprez branży budowlanej w regionie. W tegorocznej edycji targów wzięło udział ponad 200 wystawców, a odwiedziło je ponad 13 tys. osób. Ekspozycje targowe zostały rozmieszczone na powierzchni ponad 5 tys. m. kw. Oferta objęła wszystko, co jest potrzebne do budowy i wyposażenia domu oraz do zagospodarowania jego otoczenia.
Na targach swoją ofertę przedstawiły także banki i deweloperzy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej