Złota 44 - 40 proc. apartamentów sprzedane w jedną noc

2007-05-21 13:08
ZŁOTA
Autor: brak danych

Deweloper nie kryje zdumienia. Zainteresowanie luksusowymi apartamentami przekroczyło najśmielsze oczekiwania. Podczas jednego spotkania z klientami sprzedano 40 proc. ze 125 mieszkań, a lista nabywców jest jeszcze długa. 17 kwietnia w hotelu Le Regina w Warszawie odbyła się inauguracja drugiej fazy projektu.

Podczas zorganizowanego specjalnie na tę okazję przyjęcia koktajlowego goście, którzy wcześniej zadeklarowali chęć zakupu apartamentów na Złotej 44, mogli porozmawiać indywidualnie z przedstawicielami handlowymi Orco Property Group i wybrać apartamenty swoich marzeń. W spotkaniu uczestniczyło ponad 180 gości.

- Złota 44 to unikalny projekt wśród inwestycji Orco Property Group w Europie. Zainteresowanie tymi luksusowymi apartamentami przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Lista potencjalnych Klientów jest wciąż bardzo długa. Na dzisiaj do wyboru pozostaje już mniej niż 80 lokali - powiedziała Karen Hartley, europejski dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

Apartamentowiec cieszy się popularnością ze względu na wyjątkowy charakter oferty. W pierwszej fazie sprzedano 50 proc. z dostępnych w sumie 261 apartamentów. Wszystkie lokale w budynku zostaną wykończone w tradycyjnym stylu luksusowym, z wyposażonymi kuchniami, łazienkami i paletą kolorów drewna podłogowego do wyboru. Klienci mogą wybrać za dopłatą trzy inne pakiety wykończenia wnętrza - luksusowy pakiet współczesny, zrównoważony, luksusowy pakiet modernistyczny oraz luksusowy pakiet Daniela Libeskinda.

Złota 44 to także przykład architektury przyjaznej dla środowiska. Budynek jest wyposażony w technologie oszczędzające energię, dzięki którym uda się zmniejszyć zużycie energii o 10% w stosunku do tych stosowanych obecnie. Wykorzystano m.in. takie rozwiązania, jak: system odzyskiwania ciepła, podgrzewacze, ulepszona, grubsza fasada, która zmniejsza straty ciepła, a także energooszczędne oświetlenie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej