Znamy już mistrza powierzchni biurowych Europy

2007-10-18 18:11

Międzynarodowy doradca z zakresu nieruchomości, firma DTZ, na uroczystej gali European Property Awards, podczas tegorocznych targów Expo Real w Monachium została ogłoszona "Europejską Agencją Roku w zakresie powierzchni biurowej" (European Office Agency Team of the Year).

Pozostawiając w tyle konkurentów, tj.: Cushman & Wakefield, Jones Lang LaSalle, Knight Frank oraz Leimdorfer - DTZ otrzymał nagrodę w uznaniu za unikalną, wspólną, ponadnarodową pracę zespołową oraz specjalne dokonania na obszarze Europy w ostatnim roku.

- Jesteśmy niezwykle dumni z przyznania DTZ tytułu "European Office Agency of the Year" Daje on nam dodatkową motywację do dalszych, zwiększonych wysiłków zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym klientom za zaufanie, jakim obdarzyli dział powierzchni biurowych oraz całą firmę DTZ. - Erik Drukker, Deputy Managing Director, Dyrektor działu powierzchni biurowej DTZ w Warszawie.

- To ogromne osiągnięcie, zostać uznanym najlepszą agencją w Europie, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Podstawą naszego sukcesu było wykorzystanie globalnego zasięgu połączonego z bezkonkurencyjną wiedzą lokalną - dodał Peter Leyburn, dyrektor ds. powierzchni biurowych na region EMEA.

Szczególne uznanie zyskały:

  • łączny wynajem 3 milionów m2 powierzchni biurowej (10% więcej niż w ubiegłym roku w całej Europie);
  • zapewnienie doradztwa w zakresie wynajmu przy projekcie Schönbrunner Straße w Austrii, o całkowitej powierzchni 50,000 m2;
  • zapewnienie doradztwa w zakresie wynajmu przy projekcie Edison w Mediolanie we Włoszech, o całkowitej powierzchni 30,000 m2;
  • zapewnienie doradztwa w zakresie wynajmu przy projekcie Luxembourg Plaza w Pradze w Republice Czeskiej, o całkowitej powierzchni 22,000 m2;
  • zapewnienie doradztwa w zakresie wynajmu przy projekcie Diagnol 197 w Barcelonie w Hiszpanii, o całkowitej powierzchni 15,000 m2.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej