Znajdź mieszkanie swoich marzeń: Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl

2011-02-18 8:41
Znajdź mieszkanie swoich marzeń w MTG
Autor: Nowy Adres S.A.

26-27 lutego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Gdańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl, podczas których w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z propozycją deweloperów budujących w Gdańsku.

Poruszanie się po targach ułatwi mapa-przewodnik, otrzymają ją wszyscy odwiedzający imprezę. Organizatorzy przygotowali również specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.
W imprezie weźmie udział blisko 60 wystawców z Gdańska. Wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali ciekawe oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Kupony rabatowe upoważniające do skorzystania z okazji będą dostępne w bezpłatnym Przewodniku Targowym.
Oprócz firm deweloperskich – stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów (Eco Classic, Gant, Hines, Polnord, P.B. Górski, Robyg) na targach zadebiutują takie firmy jak DM Invest, Grupa Inwestycyjna „Hanza” czy Maxbud.
Wśród wystawców znajdą się również agencje nieruchomości oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach banków i doradców finansowych (wśród nich Deutsche Bank, Kredyt Bank, Nordea Bank, Open Finance, Pekao S.A.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.
Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Trójmiasto i okolice, wiosna 2011".

Więcej informacji na http://www.targi.nowyadres.pl/

Targi Mieszkań i Domów
Hala nr 3 MTG
26-27 luty 2011 r.
ul. Beniowskiego 5, Gdańsk
sobota i niedziela, godz. 10.00–17.00

Znajdź mieszkanie swoich marzeń w MTG
Autor: Nowy Adres S.A.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej