Zielone biura w zielonych biurowcach - konferencja dla profesjonalistów

2011-05-23 12:28
Ekologiczne biuro
Autor: www.zielonesciany.pl Ekologiczne biuro

31 maja 2011 r. rusza nowy cykl konferencji organizowanych przez The Warsaw Voice pod nazwą Innovative Poland. Pierwsza konferencja ZIELONE BIURA W ZIELONYCH BIUROWCACH w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik .

Uznani specjaliści i zaproszeni goście będą rozmawiać o wszystkim, co związane jest z ekologicznym budownictwem. Poruszone zostaną kwestie opłacalności ekologicznych rozwiązań, projektowania i odpowiedniego wyposażenia zielonych wnętrz, ekologicznych certyfikatów Breeam i Leed, programów wspierających zielone budownictwo, a także przyszłości takiego budownictwa w Polsce.

Wśród prelegentów i panelistów znajdą się m.in. Agnes Vorbrodt-Schurma (PLGBC), Zbigniew Szpak (Prezes Krajowej Agencji Poszanowania Energii), Beata Osiecka (Prezes Zarządu Kinnarps Polska), Katarzyna Zawodna (Menedżer ds. Zrównoważonego Rozwoju w Skanska Property Poland), Jakub Bartnicki (Senior Consultant w Bureau Veritas), Magdalena Stretton (Dyrektor Zarządzający i Wiceprezes WSP Enviro).

 Konferencja kierowana jest do osób i firm zainteresowanych wprowadzaniem ekologicznych innowacji na polski rynek nieruchomości biurowych i komercyjnych. Wśród uczestników będą architekci, deweloperzy, inwestorzy, zarządcy nieruchomości, bankowcy, finansiści, przedstawiciele branży energetycznej, a także przedstawiciele rządu i samorządów.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej