"Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze" - seminaria dla architektów

2011-11-28 15:29
Zielone światło dla szkła: dyrektywa EPBD stwarza szanse dla przeszkleń wysokoefektywnych
Autor: Pilkington

Firmy Pilkington Polska, Geze i Schüco zapraszają architektów do udziału w bezpłatnych seminariach z cyklu "Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze". Ostatnie w tym roku spotkania odbędą się w Bielsku-Białej i Zakopanem.

Od 15 lat Piklington Polska organizuje seminaria adresowane dla architektów. Przedsięwzięcie jest cyklem wykładów z zakresu zastosowania nowoczesnych technologii w architekturze. Podczas seminariów zostaną zaprezenotwane nowe rozwiązania i technologie stosowane w zrównoważonych inwestycjach budowlanych. Tematyka seminarium obejmie:

  • szkło budowlane,
  • systemy szklenia,
  • konstrukcje budowlane z aluminium,
  • systemy solarne i fotowoltaiczne.

Podczas wydarzenia architekci będa mogli zapoznać się z kreatywnymi sposobami wykorzystania szkła w architekturze, przy jednoczesnym spełnieniu przez nie wymagań związanych z izolacyjnościa cieplną, ochroną przeciwsłoneczną oraz ochroną przed hałasem. Wybrane realizacje architektoniczne zostaną zaprezentiowane podczas serii spotkań.
Najbliższe seminaria: Bielsko-Biała (30 listopad), Zakopane (1 grudnia).

Rejestracja

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej