Zapraszamy na RoboForum

2009-09-04 16:30
Roboforum
Autor: Robobat Polska

Zapraszamy na pierwsze otwarte RoboFORUM, poświęcone tematyce projektowania w zintegrowanym środowisku Autodesk Robot Revit, które odbędzie się 18 września 2009 w hotelu Best Western Premier w Krakowie.

Celem tego spotkania jest poszerzenie wiedzy inżynierów, konstruktorów i architektów z zakresu najnowszych technologii informatycznych wspomagających proces projektowania (pakiety: Autodesk Robot Structural Analysis 2010, Autodesk Revit Structure Suite 2010, Autodesk Revit Architecture Suite 2010). Szczególny nacisk będzie położony na prezentację możliwości wymiany danych pomiędzy tymi pakietami, wskazując nowe sposoby wykorzystania programów z rodziny Autodesk, które pozwolą  znacznie przyśpieszyć prace projektowe, zwiększyć efektywność i ułatwić proces podejmowania decyzji.

Przez cały czas trwania RoboFORUM, w ramach równolegle prowadzonych warsztatów będzie możliwość skorzystania z konsultacji technicznych. Specjaliści z Działu Serwisu i Szkoleń Robobat Polska postarają się odpowiedzieć na pytania związane z wdrożeniem i funkcjonowaniem oprogramowania Autodesk.

Udział w RoboFORUM jest bezpłatny.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń w terminie do 16.09.2009, poprzez wypełnienie formularza.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej