Zainspirują architektów

2006-12-25 12:19

W ramach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2007 odbędzie się ARCHISPACE - przestrzeń wzajemnych relacji producentów i architektów. Projekt ma na celu zachęcić szerokie grono architektów do wykorzystania prezentowanych detali w swoich koncepcjach.

Składająca się z części prezentacyjnej, warsztatowej i wystawowej przestrzeń ARCHISPACE będzie umiejscowiona w pawilonie nr 9 na podczas trwania targów BUDMA (23-26.01.2007). Do dyspozycji gości targowych oddane będą stanowiska CAD, ploter do wydruku dokumentacji, stanowisko szefa pracowni z możliwością nanoszenia uwag itp. W części wystawowej ARCHISPACE planowane są demonstracje na ekranach LCD rysunków konkretnych producentów. Goście będą mogli skonsultować się z fachowcami, a także skorzystać z materiałów demonstracyjnych, bibliotek na płytach, ulotek.

Nowoczesne oprogramowanie komputerowe stwarza nieograniczone możliwości. Dzięki tego typu narzędziom można tworzyć najbardziej wymyślne wirtualne koncepcje, stosować rozmaite detale i przedstawiać realistyczne wizualizacje. Przestrzeń ARCHISPACE to wirtualny showroom, gdzie z pomocą klawiatury i myszki powstają koncepcje architektoniczne przy wykorzystaniu zasobów bibliotek CAD. Znajdujące się w nich aplikacje zostały dostarczone przez uczestników ARCHISPACE - wystawców targów BUDMA 2007.

Jak dotąd do uczestnictwa w tej interesującej przestrzeni specjalnej zgłosiły takie firmy jak Okpol, IBF, BRUK-BET, Fakro, Verte i Knauf. Organizatorzy targów BUDMA 2007 spodziewają się również innych liderów branży budowlanej. Termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa w projekcie ARCHISPACE upływa 12 stycznia.

Więcej informacji: http://www.budma.pl/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej