Zainspirują architektów

2006-12-25 12:19

W ramach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2007 odbędzie się ARCHISPACE - przestrzeń wzajemnych relacji producentów i architektów. Projekt ma na celu zachęcić szerokie grono architektów do wykorzystania prezentowanych detali w swoich koncepcjach.

Składająca się z części prezentacyjnej, warsztatowej i wystawowej przestrzeń ARCHISPACE będzie umiejscowiona w pawilonie nr 9 na podczas trwania targów BUDMA (23-26.01.2007). Do dyspozycji gości targowych oddane będą stanowiska CAD, ploter do wydruku dokumentacji, stanowisko szefa pracowni z możliwością nanoszenia uwag itp. W części wystawowej ARCHISPACE planowane są demonstracje na ekranach LCD rysunków konkretnych producentów. Goście będą mogli skonsultować się z fachowcami, a także skorzystać z materiałów demonstracyjnych, bibliotek na płytach, ulotek.

Nowoczesne oprogramowanie komputerowe stwarza nieograniczone możliwości. Dzięki tego typu narzędziom można tworzyć najbardziej wymyślne wirtualne koncepcje, stosować rozmaite detale i przedstawiać realistyczne wizualizacje. Przestrzeń ARCHISPACE to wirtualny showroom, gdzie z pomocą klawiatury i myszki powstają koncepcje architektoniczne przy wykorzystaniu zasobów bibliotek CAD. Znajdujące się w nich aplikacje zostały dostarczone przez uczestników ARCHISPACE - wystawców targów BUDMA 2007.

Jak dotąd do uczestnictwa w tej interesującej przestrzeni specjalnej zgłosiły takie firmy jak Okpol, IBF, BRUK-BET, Fakro, Verte i Knauf. Organizatorzy targów BUDMA 2007 spodziewają się również innych liderów branży budowlanej. Termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa w projekcie ARCHISPACE upływa 12 stycznia.

Więcej informacji: http://www.budma.pl/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej