WSZYSTKO DO PODŁÓG DREWNIANYCH

2007-09-04 16:51
Parkiet
Autor: brak danych

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy zaprasza na imprezę pn.: "Wszystko do podłóg drewnianych - Ogólnopolska Wystawa dla Inwestorów i Wykonawców".

Na wystawie swoją ofertę zaprezentują dostawcy drewna i wyrobów drewnianych na podłogi, producenci chemii budowlanej, materiałów ściernych, elektronarzędzi oraz maszyn i urządzeń do obróbki drewna.
U dyżurujących na stoisku Stowarzyszenia fachowców parkieciarzy będzie można zasięgnąć rady i opinii na tematy doboru materiałów na podłogi z drewna, sposobów ich wykańczania, pielęgnacji oraz konserwacji.

Główną atrakcją wystawy będą finały V Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Parkieciarzy w układaniu parkietów. Patronat nad konkursem objął Związek Rzemiosła Polskiego. Zwycięzca konkursu będzie walczył na początku 2008 roku w Salzburgu o tytuł Mistrza Europy podczas VII Europejskich Mistrzostw Młodych Parkieciarzy.
Impreza "Wszystko do podłóg drewnianych - Ogólnopolska Wystawa dla Inwestorów i Wykonawców"  jest organizowana na terenie Stałej Wystawy Budownictwa BUDEXPO, przy ul. Bartyckiej 26 w Warszawie. Będzie czynna od czwartku do soboty, 13-15 września 2007, w godzinach 10.00-17.00 i w sobotę 10.00-16.00. Wstęp bezpłatny.
Więcej informacji www.parkieciarzeosp.com.pl/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej