Wrocław: nowe osiedle mieszkaniowe. Deweloper otrzymał pozwolenie na budowę

2011-12-21 12:08
Promenady Wroclawskie
Autor: Vantage Development

Spółka deweloperska Vantage Development otrzymała pozwolenie na budowę inwestycji mieszkaniowej, którą realizuje we Wrocławiu. Osiedle mieszkaniowe "Promenady Wrocławskie" ma zostać oddane do użytku w czerwcu przyszłego roku.

Wrocławski deweloper, spółka Vantage Development otrzymał 20 grudnia pozwolenie na budowę inwestycji mieszkaniowej "Promenady Wrocławskie".

Przeczytaj również: Warszawa: kolejny biurowiec w Śródmieściu. Pozwolenie na budowę wydane

Osiedle mieszkaniowe "Promenady Wrocławskie"

Nowo powstające osiedle mieszkaniowe we Wrocławiu zostanie wybudowane, na 20-sto hektarowej działce, u zbiegu ulic Trzebnickiej i Jedności Narodowej. Inwestycja będzie sąsiadować z zabytkowym Starym Miastem oraz zielonymi Karłowicami.
Obiekt będzie składał się z 14 kwartałów zabudowy miejskiej o funkcjach mieszkalnych, biurowych oraz usługowych. W ramach iwestycji deweloper zaplanował tereny zielone, w tym trzy parki, które powstaną na 3 hektarach.
Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada międzynarodowa firma architektoniczno-urbanistyczna INVI, pod kierownictwem Guy'a Perry'ego. Projekt został wyłoniony w wyniku przeprowadzonego międzynarodowego konkursu architektonicznego. Budowa inwestycji ma ruszyć w pierwszym kwartale przyszłego roku. Osiedle mieszkaniowe ma za zostać oddane do użytku w czerwcu 2012 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej