Wrocław: Hubska Center sprzedana

2010-08-04 12:08
Hubska Center
Autor: Kostrzewa PR Hubska Center to powierzchnie z możliwością aranżacji do potrzeb firm o różnym profilu działalności. Obiekt zostanie ponadto przystosowany do osób niepełnosprawnych.

Kancelaria Brochocki Nieruchomości, polska firma specjalizująca się w zakresie doradztwa oraz pośrednictwa w wynajmie oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych, została wyłącznym agentem nowoczesnego kompleksu biurowo-usługowego wrocławskiej inwestycji Hubska Center.

Centrum biznesu Hubska Center znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Hubskiej 52-54, skrzyżowanie z ul. Glinianą, w sąsiedztwie Browaru Mieszczańskiego i okolicy charakteryzującej się zabytkową architekturą przemysłową. Kancelaria Brochocki jest odpowiedzialna za sprzedaż powierzchni biurowych oraz usługowych w powstającej inwestycji.

Część biurowa o powierzchni 1850 m2 oferować będzie biura klasy A w modułach o wielkości od 80 do 1850 m2 i wysokości około 4 m. Powierzchnia typowej kondygnacji w budynku to 375 m2. W budynku powstanie parking podziemny. Na parterze budynku usytuowany zostanie lokal handlowo-usługowy o powierzchni 172 m2.

Atutem kompleksu Hubuska Center będzie układ komunikacji miejskiej, który umożliwi szybkie dotarcie do centrum miasta, zaplecza handlowego oraz dworca kolejowego oraz dworca PKS.
Budowa Hubuska Center została rozpoczęta w lipcu 2010 roku. Zakończenie realizacji projektu zaplanowano na przełom II kwartału 2012 roku. Inwestorem centrum biznesowego jest firma DEKA Inwestycje.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej