Wrocławski Rynek Nieruchomości

2008-06-06 17:54

Wrocław to miasto o ogromnym potencjale. Jego strategiczne usytuowanie z dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową, plany związane z organizacją Euro 2012 sprawiają, że jest to miejsce, w którym warto inwestować.

Lepiej z ofertą inwestycyjną Wrocławia będzie się można zapoznać w dniach 27-28 maja 2008 podczas II konferencji Wrocławski Rynek Nieruchomości Spotkanie Elit. Spotkanie odbędzie się we wrocławskim hotelu Hotel Sofitel.

To już drugie tego typu elitarne spotkanie organizowane przez Informedia Polska dla wszystkich przedstawicieli branży nieruchomości. Temat przewodni konferencji: Dynamika rozwoju miasta a strategiczne inwestycje infrastrukturalne jest kluczowym dla rozwoju Państwa firmy oraz dla całej branży nieruchomości. Eksperci - teoretycy i praktycy szczegółowo przeananalizują wszystkie sektory wrocławskiego rynku nieruchomości: rynek mieszkaniowy z uwzględnieniem segmentu luksusowego, powierzchni biurowych i handlowych. Dowiedzą się Państwo: Jakie są priorytetowe inwestycje dla rozwoju miasta w zakresie infrastruktury przed Euro 2012? Czy i jak stymulują rozwój miasta? Jakie są kierunki i plany rozbudowy sieci dróg i mostów? Jakie są bariery i zachęty dla inwestorów w zakresie zagospodarowania przestrzennego, pozwolenia na budowę i ochrony zabytków?

Wrocławski Rynek Nieruchomości będzie znakomitą okazją do wymiany opinii i doświadczeń a także do zdobycia najbardziej aktualnych informacji o całym rynku nieruchomości.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej