Węzeł Marsa - praca wre

2009-05-01 11:00
Węzeł Marsa - praca wre
Autor: ZMID

W kilku miejscach placu budowy warszawskiego węzła Marsa widoczne są już pierwsze efekty. U zbiegu Ostrobramskiej i Płowieckiej powstaje okazała konstrukcja pierwszego z czterech przejść podziemnych.

Węzeł Marsa - praca wre
Autor: brak danych

Wzdłuż Marsa do Naddnieprzańskiej budowane są dwie nowe jezdnie, gdzie kładziona jest już górna warstwa podbudowy bitumicznej. Rozpoczęło się też korytowanie pod nową jezdnię ul. Ostrobramskiej.
Również na Ostrobramskiej powstają fundamenty pod estakady, które połączą tę ulicę ponad rondem z ul. Marsa. Na terenie dawnego autokomisu układane są kable teletechniczne, a przy Płowieckiej buduje się kanalizację. Na tej ulicy wystąpią więc poważne ograniczenia w ruchu, również z powodu budowy dwóch przejść dla pieszych po wschodniej stronie ronda, które powstaną w miejscu, w którym dziś znajduje się jezdnia Płowieckiej w stronę Grochowskiej. Obecnie na plac budowy firma  Pol-Aqua „rzuciła” ponad 100 pracowników na pierwszą zmianę i 60 na drugą.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej