Wentylacja, klimatyzacja i chłodnictwo w wersji elektronicznej

2007-10-26 13:46

Pełny przekrój techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, szczegółowe informacje o ofercie 31 producentów, importerów, dystrybutorów i firm usługowych na jednej płycie CD. Stowarzyszenie Polska Wentylacja wydało Katalog Branżowy - Wentylacja·Klimatyzacja·Chłodnictwo, Członkowie SPW 2007.

To pierwsze wydanie katalogu będącego prezentacją firm - członków wspierających Stowarzyszenie. Skierowane jest do osób zawodowo zajmujących się projektowaniem i wykonawstwem systemów wentylacji i klimatyzacji. Użytkownicy znajdą na płycie wyjątkowo praktyczne informacje: opis działalności firm członkowskich i ich dane teleadresowe, a przede wszystkim bogaty zestaw katalogów i kart produktów, opis urządzeń i wytycznych do ich stosowania - łącznie ponad 350 dokumentów. Część producentów podaje także aktualne cenniki swoich wyrobów.

W ofercie firm prezentowanych w katalogu można znaleźć pełny przekrój techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Dostępne są informacje m. in. o: wentylatorach, centrach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, kanałach i kształtach z blachy oraz z płyt, klapach przeciwpożarowych, siłownikach, elementach sterowania, regulatorach VAV, kratkach wentylacyjnych, nawiewnikach i innych elementach dystrybucji powietrza, tłumikach akustycznych, osprzęcie instalacyjnym i komponentach do budowy instalacji, nasadach kominowych, belkach chłodzących, klimatyzatorach, klimakonwektorach, chillerach, nawilżaczach, nagrzewnicach, przyrządach kontrolnych i pomiarowych.

Katalog jest bezpłatny, można go otrzymać w siedzibie Stowarzyszenia Polska Wentylacja (ul. Ratuszowa 11/230 w Warszawie). Specjaliści branży wentylacyjnej mogą liczyć na bezpłatną przesyłkę.

Katalog
Autor: brak danych

Zamówienia na wysyłkę pocztową można składać:
- telefonicznie pod numerem (022) 635 13 24,
- faksem pod numer (022) 677 07 37,
- pocztą elektroniczną spw@wentylacja.org.pl

logo SPW
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej