Weekendowe remonty ulic w Warszawie

2009-05-08 14:56
Warszawa, ulica Żwirki i Wigury –  prace z 24-26 kwietnia 2009 r.
Autor: Skanska SA

W ramach weekendowych remontów Skanska kontynuuje prace na zachodniej części ulicy Żwirki i Wigury w kierunku Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Prace ruszają w piątek. Remontowana jezdnia będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

To kolejny etap remontu stołecznych ulic, realizowanego przez spółkę na zlecenie Zarządu Dróg Miejskich.
- W ostatni weekend kwietnia wymieniliśmy nawierzchnie na ok. 1400 m odcinku Żwirki i Wigury na wysokości ulic Wawelskiej i Księcia Trojdena – mówi Tomasz Kaliniak, kierownik budowy w Skanska SA. – W ten weekend rozbierzemy starą nawierzchnię, a następnie ułożymy nowe warstwy asfaltobetonu i SMA na wysokości ulic Księcia Trojdena do 1 Sierpnia - jest to odcinek długości 1540 m.

Remont odcinka ulicy Żwirki i Wigury o łącznej długości 2740 m został podzielony na dwa etapy: ulica zachodnia i wschodnia - remonty zaplanowano na 4 weekendy.
Proponowany objazd ulicami Stefana Banacha - Grójecką - aleją Krakowską - 1 Sierpnia. Do samego lotniska najlepiej dojeżdżać ulicą Franciszka Hynka.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej