Warszawa: przetarg na budowę Centrum Samotnych Matek

2010-02-24 13:04

Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta ogłosił 19 lutego 2010 r. przetarg na realizację Centrum Samotnych Matek na Białołęce wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach zadania inwestycyjnego "Budowa Centrum Samotnych Matek z Dziećmi przy ul. Skierdowskiej".

Wykonawca będzie miał za zadanie zaprojektować i wybudować 4 parterowe budynki modułowe, dostosowane do standardów mieszkalnych. Teren ma być ogrodzony i zagospodarowany tzn. stworzona droga dojazdowa, alejki, trawniki i placyk zabaw (piaskownica, 3 huśtawki wiszące i 4 ławki dla rodziców).

W I etapie nastąpi rozbiórka nielicznych budynków mieszkalnych i gospodarczych istniejących na terenie inwestycji, równocześnie może trwać projektowanie nowych obiektów. II etapem inwestycji będzie budowa nowych budynków dla 160 osób.

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:

  • robót rozbiórkowych obiektów budowlanych wraz z porządkowaniem terenu
  • dokumentacji projektowej Centrum Samotnych Matek z Dziećmi, projekt aranżacji wnętrz wraz z zestawieniem pierwszego wyposażenia
  • robót budowlanych polegające na wykonaniu Centrum Samotnych Matek z Dziećmi.


Centrum ma być wybudowane do końca roku 2010. Cenę rynkową realizacji poznamy podczas otwarcia ofert co może nastąpić już 9 marca o godzinie 12:00.

Więcej informacji o przetargu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej