Warszawa: Hochtief sprzedał biurowiec Canal+

2011-11-03 15:12
Biurowiec Canal+ na Mokotowie
Autor: HOCHTIEF Polska Biurowiec na Mokotowie

Hochtief Polska sprzedał biurowiec usytuowany na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość o powierzchni blisko 15 tys. m2 została sprzedana za ponad 14 mln EUR. Nowym właścicielem jest spółka zależna od Real Management. Budynek od ponad 3 lat jest użytkowany przez Canal+.

Firma Hochtief Polska sprzedała biurowiec, który znajduje się na warszawskim Mokotowie.
Nowym właścicielem nieruchomości jest Emir 23 - spółka zależna od Real Management. Hochtief Polska sprzedał budynek za 14,1 mln EUR.

Przeczytaj również: Ciepłe okna - jak sprawdzić okna przed zimą

Biurowiec - opis inwestycji

Biurowiec usytuowany jest na warszawskim Mokotowie, przy Al. Gen. Sikorskiego. Inwestycja składa się z sześciu kondygnacji (trzech naziemnych i trzech podziemnych). Obiekt jest wyposażony w parking na 137 miejsc postojowych. Budynek ma formę prostej bryły, której konstrukcja jest wykonana ze szkła, stali i betonu.
Obiekt został oddany do użytku w 2008 roku. Firma Hochtief Polska była odpowiedzialna za realizację inwestycji oraz pełniła rolę wykonawcy budowy. Biurowiec na podstawie długoletniej umowy najmu aktualnie jest użytkowany przez Canal+ Cyfrowy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej