Warszawa: Erbud buduje osiedle Nowe Bielany

2011-07-06 14:14
Osiedle Nowe Bielany
Autor: Nowe Bielany Osiedle Nowe Bielany

Deweloper Grupo Lar Real Estate Polonia podpisał umowę, o generalne wykonawstwo z firmą Erbud SA, w ramach III etapu realizacji inwestycji Nowe Bielany.

5 lipca, spółka Erbud podpisała umowę na budowę zespołu mieszkaniowo-usługowego na Bielanach w Warszawie. Wartość kontraktu do realizacji w okresie lipiec 2011 – październik 2012 wynosi 26,5 mln zł netto. Inwestorem i zleceniodawcą jest deweloper Grupo Lar Estate Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma Erbud ma rozpocząć budowę III etapu inwestycji, 11 lipca.

Osiedle Nowe Bielany zlokalizowane jest 80 m od stacji Metro Młociny. Inwestycja powstaje w kwartale ulic Kasprowicza, Nocznickiego, Kaliszówka i Sokratesa. Inwestycja budowana jest w IV etapach. Osiedle łącznie liczyć będzie ponad 500 mieszkań, o powierzchni uzytkowej od 35 do 92 m2.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej