Warszawa. Apartamenty przy Krasińskiego: umowa na finansowanie inwestycji podpisana

2011-11-03 13:50
Apartamenty przy Krasińskiego: nowe osiedle na Żoliborzu
Autor: Solski BM Sp. z o.o. Apartamenty na Żoliborzu

Spółka deweloperska Atlas Estates podpisała umowę o finansowanie inwestycji mieszkaniowej, którą realizuje na warszawskim Żoliborzu. Środki na przedsięwzięcie udzielił Bank Zachodni WBK.

Deweloper Atlas Estates i Bank Zachodni WBK, podpisali umowę o fianansowanie inwestycji 2 listopada.

Przeczytaj również: Zrównoważone budownictwo potrzebuje systemowych rozwiązań finansowych

- Formalności dotyczące finansowania projektu na Żoliborzu udało się sfinalizować szybko i sprawnie, co potwierdza, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym. Od uruchomienia sprzedaży obserwujemy wysokie zainteresowanie Apartamentami przy Krasińskiego, dlatego zakładamy, że tempo sprzedaży mieszkań w tym projekcie utrzyma się na wysokim poziomie również w kolejnych miesiącach - powiedział Rueven Havar, prezes Atlas Estates Management Company.

- Staramy pokazać, że jesteśmy elastyczni, rozmawiając indywidualnie z potencjalnymi nabywcami. Udzielamy specjalnych rabatów na komórki lokatorskie czy też miejsca parkingowe. - skomentował Michał Witkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Atlas Estates.

Apartamenty przy Krasińskiego - opis inwestycji

Apartamenty powstają na południowym Żoliborzu, u zbiegu ulic Krasińskiego i Przasnyskiej. Inwestycja znajduje się w pobliżu centrum handlowego "Arkadia".
Osiedle składa się z 303 apartamentów, o powierzchni od 28 m2 do 125 m2, które rozmieszczone są w dwóch budynkach mieszkalnych. Obiekt będzie wyposażony w 2-kondygnacyjny podziemny garaż oraz pomieszczenia gospodarcze. Pomiędzy budynkami zostaną wybudowane zielone dziedzińce oraz plac zabaw dla dzieci.
Elewacja budynków zostanie pokryta ceramiczną okładziną z elementami kamienia naturalnego. Autorem projektu architektonicznego osiedla jest Krzysztof Pasternak z dip Biuro projektów. Powierzchnia użytkowa całej inwestycji wynosi 23 100 m2.

Generalnym wykonawcą apartamentów jest spółka UNIBEP. Wykonawca wszedł na plac budowy z początkiem sierpnia. Aktualnie trwają równolegle prace przy wykopie oraz przy płycie fundamentowej. Po wylaniu tzw. „chudego betonu” obecnie układane jest zbrojenie w postaci żelaznych prętów, które następnie zostanie zatopione w betonie. W ten sposób powstanie płyta będąca fundamentem garażu podziemnego i zarazem - całego osiedla. Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej