Warszawa: most kolejowy przez Wisłę zostanie oświetlony. Zobacz koniecznie iluminację Mostu Średnicowego

2011-10-20 17:08
Most Średnicowy
Autor: PKP PLK SA Oświetlenie Mostu średnicowego

Warszawski Most Średnicowy rozbłyśnie kolorami. Wieczorem, 20 października odbędzie się próbne oświetlenie północnej części mostu kolejowego (od strony Mostu Świętokrzyskiego). Wszyscy, którzy chcą zobaczyć iluminację, zapraszamy na nadbrzeże Wisły, o godz. 19.00.

W Warszawie, 20 października, w ramach odbioru częściowego - próby oświetlenia północnej strony Mostu Średnicowego (od strony Mostu Świętokrzyskiego) rozpocznie się iluminacja obiektu.

Oświetlony Most Średnicowy

Oświetlenie mostu zakłada kilka partii statycznego światła, jak również pokaz dynamicznych scen. Światło będzie uruchamiane automatycznie. Iluminacja odbywa się w wyznaczonych dniach miesiąca. Podświetlenie obiektu będzie się odbywało, za pomocą zamontowanych na moście ledowych lamp RGB.
Lampy ledowe RBG dają możliwość wyświetlenia każdego koloru w dowolnym odcieniu.
Dzięki temu, światło może płynąć po przęsłach mostu w różnym tempie, jak również tworzyć konkretne inscenizacje. Wszyscy Ci, którzy chcą zobaczyć najbliższą iluminację na kolejowym moście Średnicowym, zapraszamy na nadbrzeże Wisły, od strony Wisłostrady, 20 października (czwartek), o godz. 19.00.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej