Walka o tytuł Mistrza Polski

2010-01-25 14:54
halowa piłka nożna
Autor: GREENSPORT halowa piłka nożna

Wielkimi krokami zbliżają się rozgrywki tegorocznej edycji VII Mistrzostw Polski Branży Budowlanej, Elektrycznej i Konstrukcyjnej w Halowej Piłce Nożnej. Rozegrane zostaną w Toruniu w dniach 30–31 stycznia 2010 r. Tytułu Mistrza Polski bronić będzie CEDAT CEKOL.

Swój udział w rozgrywkach potwierdziła już pierwsza czwórka ubiegłorocznej edycji rozgrywek, reprezentacje pracowników z firm CEDAT CEKOL, SCANAQUA, KORPORACJA BUDOWLANA DORACO i ELEKTROBUDOWA!

Drużyny  zgłosiły również MAPEI POLSKA, NAFTOREMONT, GDF SUEZ ENERGIA POLSKA, Firma Budowlano Drogowa MTM i ENKEV POLSKA. Organizator przewiduje, że ostatecznie wystartuje ok. 30 reprezentacji firmowych.

Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Halowej Piłce Nożnej odbywają się cyklicznie od 2001 roku, raz na hali sportowej i raz na otwartym boisku. Firmy i instytucje związane z branżą zgłaszają swoje reprezentacje pracownicze, które rywalizują o miano najlepszej drużyny w branży w kraju. Turniej ma charakter czysto amatorski, jest doskonała okazją do integracji pracowników poprzez sport, a rywalizacja sportowa przynosi wiele niezapomnianych wrażeń i emocji.

Drużyny liczą 5 zawodników (4 + bramkarz), natomiast każda z firm może zgłosić maksymalnie do 13 zawodników, w ramach zgłoszonej reprezentacji odbywają się zmiany systemem "hokejowym".

Wszelkich informacji udziela organizator firma GREENSPORT, tel./faks 82 565 02 42, e-mail info@greensport.pl

Redakcja Muratoraplus objęłą to wydarzenie patronatem. Spotkajmy się na boisku!

halowa piłka nożna
Autor: GREENSPORT
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej