W Krakowie o rynku nieruchomości

2008-06-13 17:53

Ogólną ideą "Forum Property-Invest. Perspektywy rozwoju rynku nieruchomości 2008-2012" było omówienie najważniejszych zmian i tendencji rozwojowych polskiej branży nieruchomości. Nowe wyzwania dla przedsiębiorców i inwestorów, nowe szanse i zagrożenia, a także ich potencjalne oraz już zaszłe skutki - to temat przewodni konferencji.

Podczas Forum spotkali się najlepsi w Polsce specjaliści rynku nieruchomości, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. Jego gościem byli m.in. Piotr Uszok - prezydent miasta Katowice, czy też Krzysztof Adamczyk - pełnomocnik prezydenta Krakowa ds. inwestycji strategicznych, a z sektora prywatnego Piotr Cyburt - prezes zarządu BRE Banku Hipotecznego. Uczestnicy mieli możliwość wymiany praktycznych doświadczeń w zakresie inwestowania na polskim rynku, zastanawiano się również nad przyszłością czekającą sektor nieruchomości i rynki pokrewne.

Zagadnienia poruszane podczas konferencji dotyczyły najistotniejszych obszarów funkcjonowania branży nieruchomości, a mianowicie: trendów rozwojowych dla biurowców i innych nieruchomości komercyjnych, prawnych i podatkowych aspektów inwestowania, najkorzystniejszych metod finansowania inwestycji oraz skutecznej współpracy sektora prywatnego z samorządami lokalnymi.

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji zaplanowano wieczorne spotkanie wszystkich jej uczestników , by w nieformalnej atmosferze mieli możliwość pogłębiania już zawartych znajomości i nawiązywania nowych kontaktów. Dodatkową atrakcją był nocny rejs statkiem po Wiśle i okazja do zobaczenia Krakowa z zupełnie nowej perspektywy.

Dziękując wszystkim uczestnikom, sympatykom i patronom tego spotkania, organizatorzy zapraszają już na kolejną edycję konferencji "Forum Property-Invest. Perspektywy rozwoju rynku nieruchomości 2008-2012" - czyli za rok znów w Krakowie! Przypomnijmy, że pierwsze Forum odbyło się 5-6 czerwca 2008 r. w krakowskim hotelu Andel's i zostało zorganizowane przez firmę Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej