W Krakowie o rynku nieruchomości

2008-06-13 17:53

Ogólną ideą "Forum Property-Invest. Perspektywy rozwoju rynku nieruchomości 2008-2012" było omówienie najważniejszych zmian i tendencji rozwojowych polskiej branży nieruchomości. Nowe wyzwania dla przedsiębiorców i inwestorów, nowe szanse i zagrożenia, a także ich potencjalne oraz już zaszłe skutki - to temat przewodni konferencji.

Podczas Forum spotkali się najlepsi w Polsce specjaliści rynku nieruchomości, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. Jego gościem byli m.in. Piotr Uszok - prezydent miasta Katowice, czy też Krzysztof Adamczyk - pełnomocnik prezydenta Krakowa ds. inwestycji strategicznych, a z sektora prywatnego Piotr Cyburt - prezes zarządu BRE Banku Hipotecznego. Uczestnicy mieli możliwość wymiany praktycznych doświadczeń w zakresie inwestowania na polskim rynku, zastanawiano się również nad przyszłością czekającą sektor nieruchomości i rynki pokrewne.

Zagadnienia poruszane podczas konferencji dotyczyły najistotniejszych obszarów funkcjonowania branży nieruchomości, a mianowicie: trendów rozwojowych dla biurowców i innych nieruchomości komercyjnych, prawnych i podatkowych aspektów inwestowania, najkorzystniejszych metod finansowania inwestycji oraz skutecznej współpracy sektora prywatnego z samorządami lokalnymi.

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji zaplanowano wieczorne spotkanie wszystkich jej uczestników , by w nieformalnej atmosferze mieli możliwość pogłębiania już zawartych znajomości i nawiązywania nowych kontaktów. Dodatkową atrakcją był nocny rejs statkiem po Wiśle i okazja do zobaczenia Krakowa z zupełnie nowej perspektywy.

Dziękując wszystkim uczestnikom, sympatykom i patronom tego spotkania, organizatorzy zapraszają już na kolejną edycję konferencji "Forum Property-Invest. Perspektywy rozwoju rynku nieruchomości 2008-2012" - czyli za rok znów w Krakowie! Przypomnijmy, że pierwsze Forum odbyło się 5-6 czerwca 2008 r. w krakowskim hotelu Andel's i zostało zorganizowane przez firmę Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej