VIRTUS – relacja z wiosennych konferencji

2010-06-07 16:01
Konferencje Virtus Studio
Autor: Virtus Studio

Sytuacja na rynku budowlanym i wpływ ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego na całą branżę sprawił, że specjaliści – inwestorzy, architekci i projektanci, a z drugiej strony producenci i dostawcy rozwiązań dla budownictwa poszukują nowych form komunikacji, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientem. Konferencje Virtus Studio stwarzają warunki do budowania ważnych i długofalowych kontaktów biznesowych. Podczas wszystkich spotkań mamy okazję rozpowszechniać wśród uczestników katalog INWESTYCJE BUDOWLANE-murator.

Wiosna 2010 sezon nowych kontaktów handlowych

W czerwcu skończył się sezon wiosennych konferencji firmy Virtus Studio z Krakowa. Od lutego odbyło się prawie 40 różnych spotkań w całej Polsce oraz 2 edycje Festiwalu Wnętrz – targów aranżacji i wyposażenia wnętrz.
Podczas każdego spotkania architekci i projektanci oraz inwestorzy poznają najnowsze technologie i produkty niezbędne w ich codziennej pracy. Dodatkowo, wydarzenia wzbogacają spotkania z wybitnymi postaciami ze świata architektury oraz specjalistami z wielu branż – prawo budowlane, planowanie przestrzenne, certyfikacja energetyczna.

Przed nami Jesień 2010

Konferencje i targi będą mieć swoją kontynuację w sezonie jesiennym. Na podstawie informacji uzyskanych od uczestników zostaną ustalone tematy wykładów na konferencjach jesiennych, tak by odpowiadały na problemy wskazane przez słuchaczy.
Na każdym spotkaniu zaprezentują się też producenci innowacyjnych rozwiązań dla całej branży. Będą prezentowane nowości oraz sposoby zastosowania i wykorzystania nowych technologii i materiałów we współczesnym  budownictwie i  aranżacji wnętrz.

Pierwsze konferencje już we wrześniu! Serdecznie zapraszamy!


Firma VIRTUS zajmuje się organizacją konferencji i szkoleń. Gwarantuje organizację spotkań branżowych na najwyższym poziomie. Głównym obszarem działań są grupy z sektora branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Szerokie i długoletnie doświadczenie pozwala firmie budować skuteczną komunikację marketingową na każdym polu wskazanym przez klienta.

VIRTUS
ul. Wrzesińska 6/10
31-031,  Kraków
tel. 0 12 429 55 20
e-mail: virtus@virtus.com.pl


Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej