VII edycja konkursu IZOLACJA ROKU

2006-12-25 15:31

24 stycznia br., w pierwszym dniu BUDMY, najlepsze firmy z branży izolacyjnej odebrały statuetki IZOLACJA ROKU. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest redakcja miesięcznika "Izolacje". Do konkursu zgłaszane są materiały, techniki i technologie oraz rozwiązania dotyczące wszelkiego typu izolacji, oferowane lub realizowane na polskim rynku. Główne kryteria konkursowe to m.in. wysoka jakość, nowatorstwo i efektywność rozwiązań i dostępność na rynku.

W tym roku jury konkursu przyznało dwie nagrody główne, dwa wyróżnienia i dwa dyplomy uznania.
Nagrodę główną otrzymała firma Rockwool Polska Sp. z o.o. za system ociepleń Ecorock Max.
Statuetkę otrzymała także firma Ursa Polska  Sp. z o.o. - za działania marketingowe, promocyjne i charytatywne prowadzone w 2005 roku.
Pierwsze wyróżnienie przyznano również Ursie - za filc izolacyjny z wełny mineralnej URSA DF35.
Drugie wyróżnienie otrzymała firma Caparol Polska Sp. z o.o. za serię produktów Czyste fasady - "Caparol Clean Concept"

Kapituła konkursu postanowiła dodatkowo przyznać dwa dyplomy uznania - Mariuszowi Wiszniowskiemu, prezesowi firmy Izoterm Sp. z o.o. oraz Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń.
Mariusz Wiszniowski został wyróżniony za dokonania na rzecz rozwoju branży izolacyjnej w Polsce i za podnoszenie standardów w zakresie etyki w biznesie.
W przypadku Stowarzyszenia Kapituła postanowiła uhonorować dokonania w zakresie upowszechniania wiedzy na temat systemów ociepleń i poprawności wykonania prac termorenowacyjnych. Wyróżnienie jest także wyrazem uznania za opracowanie warunków technicznych wykonawstwa, oceny i odbioru robót elewacyjnych z zastosowaniem zestawów wyrobów do wykonywania ociepleń ścian zewnętrznych metodą bezspoinową (BSO).

 IZOLACJA ROKU
Autor: Izolacje
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej