VII edycja konkursu IZOLACJA ROKU

2006-12-25 15:31

24 stycznia br., w pierwszym dniu BUDMY, najlepsze firmy z branży izolacyjnej odebrały statuetki IZOLACJA ROKU. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest redakcja miesięcznika "Izolacje". Do konkursu zgłaszane są materiały, techniki i technologie oraz rozwiązania dotyczące wszelkiego typu izolacji, oferowane lub realizowane na polskim rynku. Główne kryteria konkursowe to m.in. wysoka jakość, nowatorstwo i efektywność rozwiązań i dostępność na rynku.

W tym roku jury konkursu przyznało dwie nagrody główne, dwa wyróżnienia i dwa dyplomy uznania.
Nagrodę główną otrzymała firma Rockwool Polska Sp. z o.o. za system ociepleń Ecorock Max.
Statuetkę otrzymała także firma Ursa Polska  Sp. z o.o. - za działania marketingowe, promocyjne i charytatywne prowadzone w 2005 roku.
Pierwsze wyróżnienie przyznano również Ursie - za filc izolacyjny z wełny mineralnej URSA DF35.
Drugie wyróżnienie otrzymała firma Caparol Polska Sp. z o.o. za serię produktów Czyste fasady - "Caparol Clean Concept"

Kapituła konkursu postanowiła dodatkowo przyznać dwa dyplomy uznania - Mariuszowi Wiszniowskiemu, prezesowi firmy Izoterm Sp. z o.o. oraz Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń.
Mariusz Wiszniowski został wyróżniony za dokonania na rzecz rozwoju branży izolacyjnej w Polsce i za podnoszenie standardów w zakresie etyki w biznesie.
W przypadku Stowarzyszenia Kapituła postanowiła uhonorować dokonania w zakresie upowszechniania wiedzy na temat systemów ociepleń i poprawności wykonania prac termorenowacyjnych. Wyróżnienie jest także wyrazem uznania za opracowanie warunków technicznych wykonawstwa, oceny i odbioru robót elewacyjnych z zastosowaniem zestawów wyrobów do wykonywania ociepleń ścian zewnętrznych metodą bezspoinową (BSO).

 IZOLACJA ROKU
Autor: Izolacje
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej