V Spotkanie Małopolskich Dekarzy

2010-06-18 12:54
V Spotkanie Małopolskich Dekarzy
Autor: MELLE

12 czerwca 2010 w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie odbyło się V Spotkanie Małopolskich Dekarzy. Organizatorem spotkania był dystrybutor pokryć dachowych - MELLE oraz Stowarzyszenie Małopolski Dekarz.

Wydarzenie rozpoczęło się poświęceniem sztandaru Małopolskiego Dekarza i Sekcji Blacharsko-Dekarskiej w kościele Bożego Ciała na Kazimierzu. Następnie uroczystość kontynuowano w Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Spotkanie miało charakter wydarzenia branżowego, wzięły w nim udział organizacje zrzeszające środowisko dekarskie, w szczególności Cech Rzemiosł Budowlanych, Małopolska Izba Budowlanych, Małopolska Izba Rzemieślnicza, Spółdzielnia Rzemieślnicza Budmet, organizacje edukacyjne w tym Centrum Kształcenia Praktycznego, przedstawiciele władz lokalnych miasta Krakowa.

Spotkania Małopolskich Dekarzy to wydarzenia, które stały się już tradycją wiosennych działań środowiska dekarskiego. Tegoroczna forma spotkania była innowacją, miała charakter seminaryjno-wystawowy.

V Spotkanie Małopolskich Dekarzy (czerwiec 2010)
Autor: MELLE

Organizatorzy zaprosili czołowych dostawców do udziału w seminarium poruszającym najbardziej aktualne tematy z branży. Zaprezentowano pokazy multimedialne, wykorzystując również najnowsze technologie 3D, w oparciu o bloki tematyczne:

 • Wykorzystaj energię
  Prezentacje: Velux, Du Pont
 • Ekologia, recykling - inwestuj w przyszłość
  Prezentacje: Marley, Rheinzink
 • Nasze zabytki w dobrych rękach
  Prezentacje: Monier (Ruppceramika, Braas)
 • Innowacje i bezpieczeństwo
  Prezentacje: Fakro
 • Z nami budujesz swoje marzenia
  Prezentacje: Plannja, Plastmo

W programie przewidziano również Strefę Eksperta, w której uczestnicy mieli możliwość indywidualnych konsultacji z producentami oraz zapoznania się z nowościami dostępnymi na rynku materiałów budowlanych.

V Spotkanie Małopolskich Dekarzy (czerwiec 2010)
Autor: MELLE
V Spotkanie Małopolskich Dekarzy
Autor: MELLE

Urozmaiceniem spotkania były ciekawe konkursy przygotowane przez ekspertów sprawdzające fachową wiedzę uczestników. Punktem kulminacyjnym wydarzenia, było uroczyste otwarcie Galerii Obiektów Referencyjnych MELLE i SMD. Zaprezentowane obiekty były potwierdzeniem słów Adama Kapałki - Dyrektora krakowskiego oddziału, że MELLE jest elastycznym dystrybutorem, dostarczającym materiały na różnorodne realizacje: od budynków mieszkalnych przez duże inwestycje przemysłowe, aż po renomowane obiekty zabytkowe.

V Spotkanie Małopolskich Dekarzy (czerwiec 2010)
Autor: MELLE
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej