Uwaga! Udziały do wzięcia!

2009-10-13 10:53

Ministerstwo Skarbu Państwa poszukuje inwestora na zakup udziałów GEN-BUD Białystok Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. Dla wszystkich zainteresowanych termin składania ofert upływa 10 listopada 2009 r. o godzinie 11:00.

Spółka zostanie sprzedana w trybie przetargu publicznego. Inwestorzy będą mogli nabyć 1530 udziałów, stanowiących 16,73% kapitału zakładowego spółki. Minimalna cena za jeden udział wynosi 533 zł.

Obecnie GEN-BUD Białystok Sp. z o.o. jest jedną z największych firm zajmujących się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Swoją wysoką renomę zawdzięcza jakości oferowanych materiałów, stałemu poszerzaniu swojego asortymentu oraz fachowej obsłudze i doradztwu budowlanemu, co zapewniają regularne szkolenia pracowników. Oferowane materiały mają atesty i certyfikaty do stosowania w budownictwie. Spółka świadczy także usługi budowlane.

Więcej informacji na stronie internetowej Ministerstwa Skarbu Państwa lub w Biurze Komunikacji Społecznej (+48 22 695 81 82).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej