Tylko raz w roku, ale po królewsku!, czyli - CADMAT2008

2007-10-10 12:14

W piątek, 5 października 2007 roku, blisko 200 projektantów, konstruktorów i inżynierów z całej Polski tłumnie przybyło na CADMAT2008 organizowany przez firmę MAT.

Sale zabytkowej Willi Decjusza w Krakowie pękały w szwach. W pierwszej części programu odbyły się trzy równoległe sesje o charakterze szkoleniowym dla branż: architektura/budownictwo, inżynieria lądowa oraz wodna i mechanika. W trakcie tych warsztatów odbyły się prezentacje możliwości branżowych oprogramowań firmy Autodesk oraz rozwiązań sprzętowych firmy HP dedykowanych projektantom. Obie firmy były współorganizatorami tego przedsięwzięcia, dzięki czemu uczestnicy CADMAT2008 mieli możliwość zaczerpnięcia informacji o prezentowanych produktach z pierwszej ręki - zarówno od ich użytkowników, jak i twórców oraz jednego z głównych dystrybutorów rozwiązań dla pracowni projektowych w Polsce jakim jest firma MAT - preferowany partner HP i autoryzowany reseller Autodesk.

Drugim punktem programu był wspólny grill, podczas którego odbyło się uroczyste wręczenie statuetek za szczególne osiągnięcia w zakresie wykorzystywania i praktycznego stosowania produktów firmy Autodesk, które otrzymały m.in. firmy: Trans System, Niras, Trakt, Klotoida i MGGP. Odbyło się także losowanie atrakcyjnych nagród (m.in. sprzętu HP).

Na koniec CADMAT2008 organizatorzy ogłosili konkurs na najbardziej zaawansowany technologicznie projekt wykonany w wybranym oprogramowaniu Autodesk. Nagrodą główną będzie wyjazd do LasVegas. Szczegóły konkursu na www.mat.net.pl.

A to pierwsze w historii CADMAT inicjuje cykl ogólnopolskich spotkań dla przedstawicieli branż projektowych organizowanych tylko raz w roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej