Trzy prestiżowe nagrody dla Prologis

2007-05-21 13:46
ProLogis
Autor: brak danych

Firma ProLogis otrzymała trzy prestiżowe nagrody sektora nieruchomości. Dwie z nich to nagrody Central & Eastern European Real Estate Quality Awards. Senior Vice President ProLogis Michael de Jong-Douglas został uhonorowany tytułem CEE Industry Professional of the Year,zaś nowoczesny park logistyczny firmy w Chorzowie zdobył nagrodę CEE Industrial & Logistics Development ot the Year 2006. Trzecia to zwycięstwo w rankingu "Najbardziej podziwiane firmy Ameryki" w branży nieruchomości magazynu Fortune.

Uroczystość rozdania nagród CEE Real Estate odbyła się 21 lutego 2007 roku w warszawskim Hotelu Intercontinental. Podczas gali nowoczesny park dystrybucyjny ProLogis - ProLogis Park Chorzów otrzymał nagrodę CEE Industrial & Logistics Development of the Year 2006. Prestiżowe wyróżnienie jest już trzecią nagrodą, jaką otrzymał otwarty w październiku 2006 roku ProLogis Park Chorzów. W grudniu zeszłego roku inwestycja w Chorzowie została uznana przez wydawcę pisma Construction Investment Journal za Najlepszy Projekt Magazynowo-Logistyczny wybudowany w Polsce w 2006 roku. ProLogis Park Chorzów został także doceniony przez kapitułę rankingu "Operator Logistyczny roku 2006", organizowanego przez Wydawnictwo Eurologistics oraz Data Group Consulting. Park otrzymał wyróżnienie w kategorii "Rozwiązanie Innowacyjne dla Logistyki", za nowatorskie wykorzystanie terenów poprzemysłowych w realizacji inwestycji logistycznej, z zachowaniem wszystkich norm ochrony środowiska naturalnego.

Kolejnym sukcesem firmy jest także zdobycie nagrody CEE Industry Professional of the Year 2006 przez Michaela de Jong-Douglasa - Prezesa oraz Dyrektora Regionalnego ProLogis na Europę Środkową i Wschodnią. Dr Michael de Jong-Douglas związany jest z firmą ProLogis od dziesięciu lat. Od blisko czterech lat odpowiada za działalność firmy w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Przed objęciem stanowiska w Polsce odpowiadał w ProLogis za obsługę klientów w Europie, a jeszcze wcześniej kierował działaniami związanymi z analizą due diligence firmy na terytorium Europy kontynentalnej.

ProLogis zajęła także pierwsze miejsce w tegorocznej edycji organizowanego przez magazyn Fortune rankingu "Najbardziej podziwiane firmy Ameryki" w branży nieruchomości. Magazyn uznał firmę za zwycięzcę w sześciu z ośmiu ocenianych kategorii, wyróżniając ją za innowacyjność, zarządzanie zasobami ludzkimi, wykorzystanie aktywów firmy, solidność finansową, jakość zarządzania i inwestycje długoterminowe. - To ważne wyróżnienie dla firmy ProLogis, tym bardziej że oceniali nas przedstawiciele innych przedsiębiorstw działających w naszej branży - powiedział Jeff Schwartz, prezes ProLogis.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej