Trzy prestiżowe nagrody dla Prologis

2007-05-21 13:46
ProLogis
Autor: brak danych

Firma ProLogis otrzymała trzy prestiżowe nagrody sektora nieruchomości. Dwie z nich to nagrody Central & Eastern European Real Estate Quality Awards. Senior Vice President ProLogis Michael de Jong-Douglas został uhonorowany tytułem CEE Industry Professional of the Year,zaś nowoczesny park logistyczny firmy w Chorzowie zdobył nagrodę CEE Industrial & Logistics Development ot the Year 2006. Trzecia to zwycięstwo w rankingu "Najbardziej podziwiane firmy Ameryki" w branży nieruchomości magazynu Fortune.

Uroczystość rozdania nagród CEE Real Estate odbyła się 21 lutego 2007 roku w warszawskim Hotelu Intercontinental. Podczas gali nowoczesny park dystrybucyjny ProLogis - ProLogis Park Chorzów otrzymał nagrodę CEE Industrial & Logistics Development of the Year 2006. Prestiżowe wyróżnienie jest już trzecią nagrodą, jaką otrzymał otwarty w październiku 2006 roku ProLogis Park Chorzów. W grudniu zeszłego roku inwestycja w Chorzowie została uznana przez wydawcę pisma Construction Investment Journal za Najlepszy Projekt Magazynowo-Logistyczny wybudowany w Polsce w 2006 roku. ProLogis Park Chorzów został także doceniony przez kapitułę rankingu "Operator Logistyczny roku 2006", organizowanego przez Wydawnictwo Eurologistics oraz Data Group Consulting. Park otrzymał wyróżnienie w kategorii "Rozwiązanie Innowacyjne dla Logistyki", za nowatorskie wykorzystanie terenów poprzemysłowych w realizacji inwestycji logistycznej, z zachowaniem wszystkich norm ochrony środowiska naturalnego.

Kolejnym sukcesem firmy jest także zdobycie nagrody CEE Industry Professional of the Year 2006 przez Michaela de Jong-Douglasa - Prezesa oraz Dyrektora Regionalnego ProLogis na Europę Środkową i Wschodnią. Dr Michael de Jong-Douglas związany jest z firmą ProLogis od dziesięciu lat. Od blisko czterech lat odpowiada za działalność firmy w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Przed objęciem stanowiska w Polsce odpowiadał w ProLogis za obsługę klientów w Europie, a jeszcze wcześniej kierował działaniami związanymi z analizą due diligence firmy na terytorium Europy kontynentalnej.

ProLogis zajęła także pierwsze miejsce w tegorocznej edycji organizowanego przez magazyn Fortune rankingu "Najbardziej podziwiane firmy Ameryki" w branży nieruchomości. Magazyn uznał firmę za zwycięzcę w sześciu z ośmiu ocenianych kategorii, wyróżniając ją za innowacyjność, zarządzanie zasobami ludzkimi, wykorzystanie aktywów firmy, solidność finansową, jakość zarządzania i inwestycje długoterminowe. - To ważne wyróżnienie dla firmy ProLogis, tym bardziej że oceniali nas przedstawiciele innych przedsiębiorstw działających w naszej branży - powiedział Jeff Schwartz, prezes ProLogis.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej