To był jubileusz

2006-09-25 16:04

Tegoroczna XV edycja Międzynarodowych Targów Inwestycji i Nieruchomości REFE zapisze się jako jedno z najważniejszych wydarzeń inwestycyjnych. Impreza stanowiła znakomitą okazję nie tylko do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku inwestycji i finansów, ale przede wszystkim do nawiązania owocnych kontaktów biznesowych.

Targi, która odbyły się w dniach 22-23 września 2006 roku we Wrocławiu, uświetniła  obecność blisko 300  wystawców z 15 krajów oraz  3550 akredytowanych uczestników z ponad 20 państw. Zarówno słuchacze, jak i znawcy rynku inwestycyjno-finansowego bardzo wysoko ocenili merytoryczny poziom towarzyszącej REFE Konferencji "International Investment Market".

Warto wspomnieć także o urzędach miast i gmin, które okazały się bardzo aktywne w przygotowaniu na Targi ofert inwestycyjnych oraz turystycznych. Przedstawiciele poszczególnych samorządów odbyli na swoich stoiskach wiele interesujących rozmów z inwestorami, zainteresowanymi szczególnie ofertami  gruntów pod nieruchomości inwestycyjne .

Wśród wystawców wyróżnili się szczególnie deweloperzy rynku komercyjnego i apartamentowego, prezentujący na oryginalnie zaaranżowanych powierzchniach wystawienniczych swoje najnowsze projekty inwestycyjne. Według opinii wystawców rozwój targów idzie w kierunku spotkań B2B, czego dowodem są wiążące rozmowy i duże kontrakty inwestycyjne. A okazji do nawiązywania nowych kontaktów było wiele. Sprzyjały temu kuluarowe spotkania na bankietach REFE - Open Party oraz Uroczystym Bankiecie REFE. Organizatorzy zapewnili również świetną zabawę i doskonałą atmosferę, która pasowała do wysokiej rangi imprezy.

Jubileuszowe REFE były bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń inwestycyjnych tego roku. Świadczy o tym chociażby obecność reprezentantów wielu krajów, takich jak Arabia Saudyjska, Chiny, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia,  Iran, Irlandia, Izrael, Japonia, Kanada, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Polska, Rosja, Singapur,  Szwecja, Ukraina, USA, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej