Termoizolacja w obiektywie

2007-06-15 17:38

Rockwool zaprasza wszystkie osoby, interesujące się fotografią, do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie "Ochrona przed chłodem i upałem". W tym fotograficznym przedsięwzięciu może uczestniczyć każdy, bez względu na obywatelstwo czy miejsce zamieszkania. Zdjęcia będą oceniane zarówno pod względem artystycznym, jak i ich zgodności z tematem.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem konkursu jest producent energooszczędnych rozwiązań izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej - Rockwool Polska. - Zdecydowaliśmy się na jego organizację, gdyż ciekawi nas, w jaki sposób to, co stanowi podstawową własność wełny mineralnej i cel naszej codziennej pracy, można pokazać w obiektywie - mówi Jacek Kieszkowski, dyrektor marketingu w Rockwool Polska. W zeszłym roku firma współorganizowała konkurs na rysunek satyryczny, którego tematem przewodnim była również "Ochrona przed chłodem i upałem". Był to strzał w dziesiątkę. Jak wspomina Kieszkowski, inicjatywa ta cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyniosła wiele ciekawych koncepcji. Organizatorzy liczą, że i w tym roku uczestnicy zaskoczą ich swoimi pomysłami.

Zdjęcia można wykonywać dowolną techniką. Te najciekawsze zostaną wyróżnione i nagrodzone. Autor najlepszej pracy otrzyma aparat cyfrowy Canon 400D, natomiast laureaci drugiej i trzeciej nagrody - aparaty cyfrowe Canon G7. Dodatkowo, trzem wyróżnionym uczestnikom zostaną wręczone nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł.

Prace należy przesyłać do 16 lipca 2007 roku na adres organizatora: Rockwool Polska, ul. Kwiatowa 14, 66-131 Cigacice z dopiskiem "Konkurs fotograficzny" lub na adres e-mail: dok@rockwool.pl z informacją w temacie "Konkurs fotograficzny".

Zdjęcia dostarczane drogą elektroniczną powinny być zapisane jako pliki JPG o rozdzielczości 300 dpi, w formacie nie mniejszym niż A5, przy kompresji wynoszącej co najmniej 8. Natomiast maksymalny format odbitek lub wydruków nadsyłanych pocztą tradycyjną powinien wynieść 30x40 cm. Dodatkowo autorzy muszą do nich dołączyć kopię na płycie CD. Warunkiem udziału w konkursie jest również przesłanie formularza zgłoszenia dostępnego na stronie internetowej organizatora www.rockwool.pl.


 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej