Teraz Polska 2008

2008-06-11 12:35
Teraz Polska 2008
Autor: www.terazpolska.pl Teraz Polska 2008

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego - 9 czerwca 2008 roku - zakończyła XVIII edycję konkursu "Teraz Polska" koncertem w Teatrze Wielkim w Warszawie. Już nagrodeni oraz dopiero nominowani do Godła w tym roku, członkowie rządu, ambasad, przedstawiciele świata nauki, kultury, biznesu i mediów - to goście finałowej corocznej już gali Fundacji. Wśród laureatów (w kategori Produkt) znalazły się także firmy budowlane.

"Teraz Polska" to niekomercyjny konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie najlepszych Produktów i Usług, Gmin, Produktów Lokalnych. W tegorocznej edycji, po raz pierwszy, formuła konkursu została rozszerzona o nową kategorię - dla Przedsięwzięć Innowacyjnych.

Laureaci konkursu mają prawo do używania Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" przez okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia na kolejny rok, po ponownej weryfikacji poziomu jakości nagrodzonej kategorii.

Wśród prouktów nagrodzonych Godłem "Teraz Polska" w XVIII edycji konkursu znalazły się m.in.:
- wtórne aluminiowe stopy odlewnicze - ALUMETAL SA
- płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym BALEXTHERM - ścienne i dachowe - Balex Metal Sp. z o.o.
- system dachowy EUROFALA - IZOPOL SA
- geosiatka komórkowa typu GEOWEB - KRUK I FISCHER Sp. z o.o.
- asfalty drogowe modyfikowane MODBIT - Lotos Asfalt Sp. z o.o.
- faliste płyty bitumiczne ONDULINE - Onduline Production Sp. z o.o.

Sponsorami koncertu galowego "Teraz Polska" były firmy: FAKRO (producent okien dachowych), BLACHY PRUSZYŃSKI (producent pokryć dachowych) oraz SOLBET (producent bloczków z betonu komórkowego).

Teraz Polska 2008
Autor: www.terazpolska.pl
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej