TECE w nowej siedzibie

2008-03-17 12:04

W Strzelinie pod Wrocławiem zakończono budowę nowej siedziby TECE. Rozbudowę firmy, podyktowaną w dużym stopniu rosnącym popytem na produkty TECE i planami ekspansji na rynku polskim, rozpoczęto w kwietniu ubiegłego roku.

Na 2 hektarowej działce, w sąsiedztwie dotychczasowej siedziby, powstały: hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni 1650 m2 oraz obiekt biurowo-szkoleniowy (1200 m2). "Nowa hala, którą rozbudować można do około 6000 m2, pozwala nam przede wszystkim na niezależność, dalszy rozwój i realizację zamówień naszych klientów" - mówi Marek Furdykoń, prezes firmy TECE. Aż 70% produktów Grupy TECE powstaje w Strzelinie. Są to rury i stelaże podtynkowe. Do tej pory magazynowano je w obiektach wynajmowanych.

 

Grupa TECE jest producentem i dystrybutorem produktów sanitarnych oraz grzewczych, ma 11 oddziałów w Europie i 21 na świecie. W Polsce działa od 1993 roku. W niedalekiej przyszłości planowana jest dalsza rozbudowa firmy.

"Znacząco poprawiły się nasze możliwości szkoleniowe dla projektantów, instalatorów i marketingowców" - mówi Aleksandra Dac, specjalista ds. marketingu w TECE - "W ramach inwestycji i w ślad za postępem technologicznym uruchomiliśmy niezwykle nowoczesną audio-wizualną salę szkoleniową wyposażoną m.in. w panel dotykowy umożliwiający sterowanie rzutnikiem, oświetleniem, nagłośnieniem i położeniem żaluzji."
W nowych budynkach zainstalowano nowoczesne okablowanie strukturalne, umożliwiające swobodną pracę w oparciu o centralę telefoniczną VOIP. Dotychczasowe obiekty przekształcono na cele produkcyjne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej