TECE w nowej siedzibie

2008-03-17 12:04

W Strzelinie pod Wrocławiem zakończono budowę nowej siedziby TECE. Rozbudowę firmy, podyktowaną w dużym stopniu rosnącym popytem na produkty TECE i planami ekspansji na rynku polskim, rozpoczęto w kwietniu ubiegłego roku.

Na 2 hektarowej działce, w sąsiedztwie dotychczasowej siedziby, powstały: hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni 1650 m2 oraz obiekt biurowo-szkoleniowy (1200 m2). "Nowa hala, którą rozbudować można do około 6000 m2, pozwala nam przede wszystkim na niezależność, dalszy rozwój i realizację zamówień naszych klientów" - mówi Marek Furdykoń, prezes firmy TECE. Aż 70% produktów Grupy TECE powstaje w Strzelinie. Są to rury i stelaże podtynkowe. Do tej pory magazynowano je w obiektach wynajmowanych.

 

Grupa TECE jest producentem i dystrybutorem produktów sanitarnych oraz grzewczych, ma 11 oddziałów w Europie i 21 na świecie. W Polsce działa od 1993 roku. W niedalekiej przyszłości planowana jest dalsza rozbudowa firmy.

"Znacząco poprawiły się nasze możliwości szkoleniowe dla projektantów, instalatorów i marketingowców" - mówi Aleksandra Dac, specjalista ds. marketingu w TECE - "W ramach inwestycji i w ślad za postępem technologicznym uruchomiliśmy niezwykle nowoczesną audio-wizualną salę szkoleniową wyposażoną m.in. w panel dotykowy umożliwiający sterowanie rzutnikiem, oświetleniem, nagłośnieniem i położeniem żaluzji."
W nowych budynkach zainstalowano nowoczesne okablowanie strukturalne, umożliwiające swobodną pracę w oparciu o centralę telefoniczną VOIP. Dotychczasowe obiekty przekształcono na cele produkcyjne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej