Tebodin SAP-Projekt podpisało umowę z GDDKiA Oddział w Zielonej Górze

2010-07-05 13:21

Tebodin SAP-Projekt Biuro w Katowicach dla GDDKiA Oddział w Zielonej Górze wykona raport o oddziaływaniu na środowisko dla przedsięwzięcia drogowego wraz z materiałami niezbędnymi do przeprowadzenia powtórnego postępowania w sprawie oceny oddziaływania na środowisko na etapie uzyskiwania zezwoleń na realizację inwestycji dla zadania "Budowa drogi ekspresowej S3 na odcinku Gorzów Wielkopolski – Nowa Sól o długości 144 km".

W ramach opracowania wykonane zostaną:

 • Analiza oddziaływania drogi ekspresowej S3 na odcinku Gorzów Wielkopolski – Nowa Sól (długość odcinka 144 km),
 • Analizy szczegółowe dla następujących odcinków:
  a) II jezdnia obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego w ciągu drogi ekspresowej S-3 od km 0+000 do km 11+660,
  b) II jezdnia obwodnicy Międzyrzecza w ciągu drogi ekspresowej S-3 od km 0+000 do km 6+555,
  c) II jezdnia drogi ekspresowej S-3 na odcinku Sulechów – Nowa Sól od km 272+650 do km 316 +640,
 • Streszczenie w języku niespecjalistycznym, jako odrębny załącznik do Raportu o oddziaływaniu na środowisko,
 • Plan działań środowiskowych,
 • Inne materiały niezbędne do przeprowadzenia postępowania w sprawie oceny oddziaływania na środowisko na etapie powtórnej oceny.

Tebodin SAP-Projekt, firma konsultingowo-projektowa w Polsce, obecna jest na polskim rynku od 20 lat. Tebodin SAP-Projekt zajmuje się projektowaniem i obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Roczny obrót firmy to 25 mln euro, a wartość obsługiwanych inwestycji sięga 500 mln euro. Tebodin SAP-Projekt zrealizował ponad 900 obiektów na łącznej powierzchni 5 mln m2. Firma zatrudnia ponad 350 specjalistów, w tym inżynierów wszystkich branż. Biura Tebodin SAP-Projekt zlokalizowane są w 6 największych miastach w Polsce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej