Targi Wnętrz HOME DECOR w Poznaniu

2014-02-05 16:15
Targi HOME DECOR
Autor: MTP Targi HOME DECOR, Poznań 18-21 lutego 2014

W pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się 18-21 lutego 2014 Targi Wnętrz HOME DECOR. Są one dedykowane profesjonalistom zajmującym się projektowaniem i wyposażeniem wnętrz, by mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz ofertą rynku.

Targi HOME DECOR 2014 będą poświęcone czterem grupom tematycznym: dekoracji, tekstyliom, oświetleniu oraz wyposażeniu kuchni i łazienki.
Ofercie targowej - w ramach arena Design - będą towarzyszyć liczne wykłady i warsztaty z udziałem specjalistów. W tym roku organizatorzy przygotowali łącznie ponad 30 spotkań, w których wezmą udział wybitni projektanci z Polski i zagranicy, m.in.: Janusz Kaniewski, Oskar Zięta, Brodie Neill, Sander Mulder czy Christian Sieger.

Głównym punktem programu arena Design będzie rozstrzygnięcie podczas pierwszego dnia targów prestiżowego konkursu TOP DESIGN award, w którym zostaną nagrodzone produkty wyróżniające się doskonałym wzornictwem. Udział w wykładach i warsztatach jest bezpłatny dla osób z biletem wstępu na arena Design 2014.
Obu wydarzeniom tradycyjnie towarzyszyć będą targi meblowe MEBLE POLSKA. Jest to największa prezentacja potencjału polskiego przemysłu meblarskiego. Wszystkie trzy elementy poznańskich targów są odzwierciedleniem wzoru współpracy jaki powinien obowiązywać na linii projektant - producent i producent - odbiorca.

Więcej informacji o wydarzeniach: www.homedecor.pl i www.arenadesign.pl

arena DESIGNE w Poznaniu
Autor: MTP Spotkania z projektantami
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej