Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2011

2011-01-27 10:35
Targi Światło 2011
Autor: Agencja SOMA

Między 23 a 25 marca 2011 hale warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI wypełni światło, a to za sprawą odbywających się tam XIX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2011.

Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe targi oświetleniowe i elektrotechniczne w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenie branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową.

Agencja Soma, promując corocznie firmy i ich produkty, jednocześnie dba o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

W 2011 roku spotkania zgromadzą około 2000 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz zarządców nieruchomości, deweloperów, a także przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach. Producenci i dystrybutorzy zaprezentowali na Targach sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej. Wiele z proponowanych rozwiązań miało swoją premierę właśnie podczas Targów.

Targi Światło 2011
Autor: Agencja SOMA

Wydarzenia towarzyszące Targom:

W programie targów znajdą się konferencje, seminaria oraz warsztaty skierowane m.in. do architektów.
ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ to spotkanie przyciągające co roku około 300 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ 2011 to już trzynaste spotkanie projektantów oświetlenia i przedstawicielami świata architektury, organizowane w ramach największej imprezy branżowej w Europie środkowowschodniej i jedynej tej rangi imprezie targowej w Polsce.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą:

Arch. Jerzy Szczepanik-Dzikowski - współzałożyciel pracowni JEMS Architekci - twórca projektów takich jak: wieżowiec Babka Tower, biurowiec firmy Agora SA, wieżowiec Kredyt Banku, dom przyszłości, biurowiec Polpharma.

Arch. Paolo Calafiore - włoski twórca, który rozpoczął swoją karierę od pracy nad scenografiami we włoskich teatrach (Teatro alla Scala w Mediolanie, Arena di Verona, Teatro Regio w Turynie, Teatro Comunale w Ferrarze, Teatro San Carlo i Teatro Mercadante w Neapolu). Obecnie pracuje nad projektami kulturalnymi oraz aranżuje na nowo przestrzeń architektoniczną przy wykorzystaniu oświetlenia LED. Jego najsłynniejsze realizacje to multimedialny projekt 'From Face to Faces' w Rzymie, iluminacja zamku Montalto Dora w Ivrea czy iluminacja budynków Targów Mediolańskich.

Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia przygotowane przez firmy OSRAM i LUG.


Szczegółowe informacje na temat Konferencji można uzyskać na stronie internetowej targów: www.lightfair.pl,
kontakt: zuzanna.kuhl@agencjasoma.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Targi ŚWIATŁO odbędą się w dniach 23-25 marca 2011 r. i będą towarzyszyć IX Targom ELEKTROTECHNIKA 2011 i III Targom CENERG 2011.

Targi Światło 2011 - logo
Autor: brak danych
Targi ŚWIATŁO 2011
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej