Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2011

2011-01-27 10:35
Targi Światło 2011
Autor: Agencja SOMA

Między 23 a 25 marca 2011 hale warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI wypełni światło, a to za sprawą odbywających się tam XIX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2011.

Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe targi oświetleniowe i elektrotechniczne w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenie branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową.

Agencja Soma, promując corocznie firmy i ich produkty, jednocześnie dba o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

W 2011 roku spotkania zgromadzą około 2000 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz zarządców nieruchomości, deweloperów, a także przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach. Producenci i dystrybutorzy zaprezentowali na Targach sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej. Wiele z proponowanych rozwiązań miało swoją premierę właśnie podczas Targów.

Targi Światło 2011
Autor: Agencja SOMA

Wydarzenia towarzyszące Targom:

W programie targów znajdą się konferencje, seminaria oraz warsztaty skierowane m.in. do architektów.
ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ to spotkanie przyciągające co roku około 300 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ 2011 to już trzynaste spotkanie projektantów oświetlenia i przedstawicielami świata architektury, organizowane w ramach największej imprezy branżowej w Europie środkowowschodniej i jedynej tej rangi imprezie targowej w Polsce.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą:

Arch. Jerzy Szczepanik-Dzikowski - współzałożyciel pracowni JEMS Architekci - twórca projektów takich jak: wieżowiec Babka Tower, biurowiec firmy Agora SA, wieżowiec Kredyt Banku, dom przyszłości, biurowiec Polpharma.

Arch. Paolo Calafiore - włoski twórca, który rozpoczął swoją karierę od pracy nad scenografiami we włoskich teatrach (Teatro alla Scala w Mediolanie, Arena di Verona, Teatro Regio w Turynie, Teatro Comunale w Ferrarze, Teatro San Carlo i Teatro Mercadante w Neapolu). Obecnie pracuje nad projektami kulturalnymi oraz aranżuje na nowo przestrzeń architektoniczną przy wykorzystaniu oświetlenia LED. Jego najsłynniejsze realizacje to multimedialny projekt 'From Face to Faces' w Rzymie, iluminacja zamku Montalto Dora w Ivrea czy iluminacja budynków Targów Mediolańskich.

Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia przygotowane przez firmy OSRAM i LUG.


Szczegółowe informacje na temat Konferencji można uzyskać na stronie internetowej targów: www.lightfair.pl,
kontakt: zuzanna.kuhl@agencjasoma.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Targi ŚWIATŁO odbędą się w dniach 23-25 marca 2011 r. i będą towarzyszyć IX Targom ELEKTROTECHNIKA 2011 i III Targom CENERG 2011.

Targi Światło 2011 - logo
Autor: brak danych
Targi ŚWIATŁO 2011
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej