Targi Nieruchomości MAPIC 2010

2010-07-06 13:16

MAPIC to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w branży nieruchomości komercyjnych, prezentujących projekty i dokonania inwestycji z całego świata. Podczas ostatniej edycji targi odwiedzili reprezentanci ponad 60 krajów. MAPIC odbywa się we francuskim Cannes każdego listopada, w tym roku w danich 17-19.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 6 700 uczestników, wśród których znaleźli się m.in.: deweloperzy, architekci, przedstawiciele dużych sieci handlowych, światowych marek, sieci kinowych i agencji nieruchomości.

MAPIC to jedne z największych targów na rynku nieruchomości, skoncentrowane głównie na nieruchomościach komercyjnych. W targach biorą udział najważniejsze branżowe firmy z całego świata. Wśród uczestników można spotkać agentów i brokerów nieruchomości, architektów, projektantów, inwestorów, bankowców, doradców, a także inne osoby z branż powiązanych z nieruchomościami komercjalnymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Więcej informacji na stronie www.mipim.com/en/mapic/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej