Targi Nieruchomości i Inwestycji CEPIF

2007-05-25 12:00

CEPIF to największe targi nieruchomości komercyjnych w regionie. Czwarta edycja imprezy będzie miała miejsce 4-5 czerwca 2007 roku w Warszawie, Hala Expo, ul. Prądzyńskiego 12/14. Od pierwszej edycji w maju 2004 roku targi corocznie notują znaczny wzrost  liczby uczestników i wystawców.

W trzeciej edycji CEPIF w 2006 roku udział wzięło 3056 uczestników, reprezentujących 793 firmy z 29 krajów. W ciągu zaledwie 3 lat CEPIF stał się trzecimi najważniejszymi targami nieruchomości w Europie po MIPIM w Cannes i Expo Real w Monachium.

CEPIF 2007 towarzyszy:

  •  2-dniowe targi dla firm, miast oraz organizacji. Targi dają możliwość bezpośrednich spotkań profesjonalistów i władz miast dzięki którym można bliżej omówić warunki współpracy, znaleźć odpowiedzi na ważne pytania.
  • 2-dniowa konferencja poruszająca najważniejsze tematy i omawiająca trendy na rynku nieruchomości i inwestycji regionu CEE.
  • Seminaria CEPIF w sposób szczegółowy omówią wybrane tematy rynku nieruchomości. Specjalnie przeznaczone miejsce w części wystawienniczej stworzy odpowiednią atmosferę do dyskusji o najnowszych trendach, problemach oraz perspektywach rozwoju sektorów rynku nieruchomości.
  • CEPIF Gala Party, największe wydarzenie towarzyskie na rynku prezentujące Warszawę nie tylko jako platformę biznesu, ale również miejsce, w którym można zrelaksować się i w niekonwencjonalny sposób nawiązać kontakty.
  • Konkurs The Cepif & International Herald Tribune CEE Best Developer Awards.
  • Studenckie Nagrody Architektoniczne, organizowane przez IN-VI oraz wspierane przez CEPIF.

CEPIF Residential Investment Days - wydarzenie dedykowane dynamicznie rozwijającemu się rynkowi inwestycji mieszkaniowych w Polsce oraz Europie Środkowowschodniej. Powierzchnia wystawiennicza (3500 m2) targów sąsiaduje z halą główną CEPIF. 2-3 czerwca (sobota-niedziela) targi CEPIF Residential Investment Days będą otwarte dla ogólnopolskiej publiczności. 4 czerwca to część zamknięta - tylko dla akredytowanych uczestników targów CEPIF.

Więcej informacji >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej