Targi Inwestycji i Zarządzania Nieruchomościami

2006-06-03 16:09

Były to pierwsze w Polsce międzynarodowe Targi Facility Management & Property Management, w których udział wzięli przedstawiciele zarówno firm dostarczających usługi z zakresu FM i PM, jak również firmy świadczące usługi i dostarczające produkty pośrednio związane z branżą.

W dniach 31.05 - 02.06. 2006 r. w Krakowie odbyły się Międzynarodowe Targi Inwestycji i Zarządzenia "property-inwest.pl". Organizatorem imprezy była firma Targi w Krakowie Sp. z o.o.
Były to pierwsze w Polsce międzynarodowe Targi Facility Management & Property Management, w których udział wzięli przedstawiciele zarówno firm dostarczających usługi z zakresu FM i PM, jak również firmy świadczące usługi i dostarczające produkty pośrednio związane z branżą FM i PM. Na targach swoją ofertę prezentowały zaproszone miasta i regiony, inwestorzy i deweloperzy oraz kluczowi przedstawiciele branży nieruchomości reprezentujący wszystkie firmy i instytucje z tym rynkiem związane.
Targi skierowane były do osób zainteresowanych europejskim rynkiem inwestycyjnym, kierunkami rozwoju rynku nieruchomości, nowoczesnymi rozwiązaniami w branży Facility Management i Property Management oraz dobrymi praktykami w tej dziedzinie.
Spotkaniu towarzyszyły ciekawe seminaria.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej