Targi INFRASTRUKTURA 2010, 13-15 października, Warszawa

2010-08-26 9:52
Targi Infrastruktura 2010
Autor: MT Targi

Rozwój infrastruktury drogowej i miejskiej to jeden z filarów gospodarki. Rozliczne projekty budowlane w naszym kraju, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się EURO 2012, przyciąga inwestorów, również zagranicznych, według których Polska staje się co raz bardziej atrakcyjna dla budowlanych inwestycji.

W dniach 13-15 października 2010 w Warszawie, w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c odbędą się największe w Polsce targi poświęcone tematyce infrastruktury miejskiej i drogowej INFRASTRUKTURA 2010.

Rejestracja on-line dla zwiedzających

Rozwój infrastruktury przyciąga także wydarzenia rangi międzynarodowej, wśród których Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej są jedną z najważniejszych, licznie odwiedzanych i najwszechstronniejszych imprez w Polsce. W tym roku swoje propozycje przedstawi blisko 140 polskich i zagranicznych firm z branży. W gronie wystawców znajdą się biura projektowe, firmy wykonawcze i usługowe, producenci oraz dystrybutorzy maszyn, urządzeń budowlanych, surowców i materiałów, a także przedsiębiorstwa z zakresu wyposażenia obiektów użyteczności publicznej, bezpieczeństwa oraz zarządzania ruchem. Oferta targowa stanowi kompleksowe zestawienie produktów i usług dla każdego z etapów realizacji projektu infrastrukturalnego.

Informacja dla wystawców

Seminaria towarzyszące targom

Program imprez towarzyszących także stanowi istotną część tegorocznej edycji Targów. Wiele z nich odbędzie się pod patronatem i przy wsparciu kluczowych instytucji branżowych z Ministerstwem Infrastruktury na czele oraz Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytutem Badawczym Dróg i Mostów itd. Imprezy towarzyszące to możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i szlifowania zawodowych kwalifikacji. Podczas seminariów, dyskusji i debat poruszone będą istotne dla tego sektora problemy i interesujące tematy, a także zaprezentowane zostaną nowe możliwości rozwoju.

Bezpieczeństwo ruchu drogowego

W związku z utrzymującą się wzrostową tendencją wypadków drogowych organizatorzy zaplanowali szereg merytorycznie ważnych konferencji. Po raz pierwszy na Targach odbędzie się - I Ogólnopolska Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pt. „ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFRASTRUKTURY DROGOWEJ”. Patronat nad tą prestiżowo zapowiadającą się imprezą objęła KRAJOWA RADA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO oraz GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD.

Organizatorzy zaplanowali także specjalny cykl szkoleń dla inżynierów budowlanych z zakresu odpowiedzialności cywilnej i zawodowej. Natomiast dla wszystkich zwiedzających i wystawców będzie do dyspozycji salon Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W salonie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego odbędzie się seminarium pod nazwą „Zarządzanie infrastrukturą i bezpieczeństwem”. Otwarcia dokona w pierwszym dniu Targów minister infrastruktury i przewodniczący KRBRD, Cezary Grabarczyk.

W ramach seminarium będzie można wziąć udział m.in. w specjalistycznych warsztatach Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pt.„Jak efektywnie zarządzać bezpieczeństwem infrastruktury drogowej, czyli Dyrektywa 96/2008”, które poprowadzi przedstawiciel GDDKiA oraz „Dobre praktyki projektowania” z udziałem prof. Stanisława Gacy z Politechniki Krakowskiej. W salonie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego obędzie się również szereg dyskusji m.in. „Zarządzanie bezpieczeństwem na drogach powiatowych” czy „Ścieżki rowerowe – szanse i problemy” (prowadzenie Marcin Hyła, GDDKiA). Zostaną również zaprezentowane innowacyjne rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa na drodze w ramach - I FORUM: MOJA INNOWACJA 2010.

Targi Infrastruktura to także miejsce spotkań i dialogów.

Targi stanowią idealną płaszczyznę porozumienia i zawiązania współpracy między różnymi środowiskami związanymi z rozwojem infrastruktury. To również miejsce spotkań sektora publicznego i prywatnego. To nowe perspektywy dla rozwoju biznesu, zwłaszcza gdy klimat sprzyja podpisywaniu intratnych umów i tworzeniu nowych projektów.

Życząc owocnych spotkań, ważkich i cennych doświadczeń oraz spożytkowania ich dla jak najpełniejszego wykorzystania szansy rozwoju nowoczesnej polskiej infrastruktury wraz z organizatorami zapraszamy na targi.

Targi Infrastruktura 2010
Autor: MT Targi
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej