Tak integrowała się branża

2007-07-25 10:15

Blisko 80 przedstawicieli rynku nieruchomości przyjechało w czwartek 28 czerwca do hotelu Mrongovia w Mrągowie, by wziąć udział w organizowanej przez miesięcznik "Eurobuild" konferencji. W przyjacielskiej i serdecznej atmosferze, w otoczeniu przepięknych mazurskich jezior, uczestnicy debatowali o trendach na rynku nieruchomości.

O dobrych nastrojach świadczy fakt, że już powitalna kolacja przeciągnęła się do późnych godzin nocnych. Następnego dnia, uczestnicy prawie w komplecie spotkali się
w sali konferencyjnej, by dyskutować o sytuacji na rynku inwestycyjno-budowlanym. O nieustających emocjach, jakie budzi mieszkaniówka i o jej przyszłości rozprawiali uczestnicy pierwszego panelu: Andrzej Adamowicz (Marvipol Development), Mikołaj Martynuska (CB Richard Ellis) i Robert Chojnacki (RedNet Property Group).

Uzupełnieniem debaty była prezentacja Łukasza Madeja (Home Broker), poświęcona aktualnej i przyszłej sytuacji polskiego rynku mieszkaniowego. Uczestnicy wysłuchali także prelekcji komercyjnej firmy Vector Software, dotyczącej systemu zarządzania projektami i obiegiem dokumentacji, pomocnego w procesie inwestycyjnym. Po przerwie na kawę przyszła kolej na rynek magazynowy. Magdalena Szulc (Segro), Waldemar Olejnik (CB Richard Ellis) i Tomasz Cudowski ("Eurobuild Poland") analizowali lokalizacyjne hity, zmiany profilu klientów oraz główne problemy, z którymi boryka się branża. O tym, że projekty realizowane w ramach PPP są w stanie jeszcze mocniej rozgrzać branżę budowlaną, przekonywali podczas swoich prezentacji Bartosz Clemenz (Salans) i Bartosz Korbus (Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego).

Po lunchu przyszedł czas na nieoficjalną część konferencji. Odbyło się wiele - nieformalnych lub półformalnych - spotkań w zaciszu hotelowych gabinetów lub podczas spacerów nad malowniczym jeziorem Czos. Gorąco dopingowano także uczestników turnieju tenisa ziemnego, zorganizowanego jak zwykle przez firmę WinWin. Najlepszą tegoroczną rakietą branży okazał się Łukasz Krawczyk (Home Broker).

Wieczorem uczestnicy zebrali się na mazurskim open air party nad jeziorem, by wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami czy zażyć konnej przejażdżki. Czas umiliły prezentacje zawodowych modelek i tancerzy oraz pokaz sztucznych ogni. Nic więc dziwnego, że bawiono się do świtu. Spotkanie branży odbyło się w dniach 28-30 czerwca 2007 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej