Współpraca receptą na sukces

2009-05-15 17:00
Centrum Rekreacyjno- Szkoleniowe GLASPO (Pątnów) - tu odbędzie się konferencja
Autor: Stowarzyszenie Producentów Szyb Zespolonych

...to myśl przewodnia spotkania konferencyjno-integracyjnego organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów Szyb Zespolonych przy współpracy z firmą Glaspo, które odbędzie się 29-30 maja 2009 roku, w miejscowości Pątnów koło Konina.

Centrum Rekreacyjno- Szkoleniowe GLASPO (Pątnów)
Autor: Stowarzyszenie Producentów Szyb Zespolonych

- Chcemy wspólnie z przedsiębiorcami zajmującymi się obróbką szkła, dostawcami komponentów i jednostkami badawczymi zastanowić się nad głównymi problemami w branży i sposobami przeciwdziałania efektom spadku sprzedaży naszych wyrobów - mówi Andrzej Woźniak, prezes Stowarzyszenia Producentów Szyb Zespolonych. - Zdajemy sobie sprawę, że pojedynczo niewiele każdy z nas, małych i średnich przedsiębiorców może zdziałać, jednak w grupie, stanowimy już znaczącą siłę. Rynek jest coraz bardziej wymagający i patrząc w przyszłość czynny udział w jego kształtowaniu może zapewnić nam wszystkim sukces bznesowy. Aby jednak mieć realny wpływ musimy jako grupa małych i średnich przedsiębiorców stanowić jedność i kierować się wspólnymi interesami, a nie tylko postrzegać siebie nawzajem jako konkurencję.

W wykładzie wprowadzającym, Michał Kuberka przedstawi korzyści jakie wynikły z zainicjowania współpracy producentów kotłów. Klaster "Kotły pleszewskie" to żywy przykład z rynku polskiego wart naśladowania. Również pozostali prelegenci poruszą interesujące przedsiębiorców aspekty z dziedzin, które reprezentują miedzy innymi: Małgorzata Antczak z Wojewódzkiego Urzędu Nadzoru Budowlanego z Poznania, Alicja Papier – kierownik Zakładu Certyfikacji ISCMBiO w Warszawie, Przemysław Sitek z firmy MNS-Design powie jak się promować w internecie, a przedstawiciel firmy Glaspo zaprezentuje nowoczesne metody nanoszenia nanocząstek na szkło. Gościem specjalnym będzie Jiri Stransky, przedstawiciel Instytutu IKATES s.r.o w Teplicach (Czechy).
Bogusław Walkusz, przedstawiciel firmy SCHEUTEN oraz Stanisław Witek z MC DIAM przedstawią ofertę swoich firm.

Szczegółowe informacje na stronie: www.polskieszyby.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej