SZRM: Ostatnia piwnica do remontu

2010-04-17 17:42

Przetarg nieograniczony na wykonanie robót budowlanych w obiekcie Centrum Interpretacji Zabytku w Warszawie, ul. Brzozowa 11/13 (piwnice staromiejskie Warszawy - obszar wpisu na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO) Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta ogłosił 16 kwietnia 2010 r. .

Termin składania ofert został wyznaczony na 5 maja 2010 r. Jeszcze w miesiącu maju przetarg zostanie rozstrzygnięty, Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta podpisze umowę na wykonanie prac po czym rozpocznie się renowacja ostatniej lokalizacji piwnic staromiejskich. Prace remontowe we wszystkich piwnicach staromiejskich, mają się zakończyć do końca 2010 r.

Projekt renowacji i adaptacji na cele kulturalne piwnic staromiejskich Warszawy na obszarze wpisu na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO współfinansowany jest ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej