Szkolenie dla firm budowlanych

2005-09-21 14:18

W dniach 20-21 października 2005 roku w Warszawie odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu "Polskie przedsiębiorstwa w krajach UE po 1 maja 2004 roku - zasady świadczenia usług w wybranych krajach europejskich". Organizuje je Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych "UNI-BUD". Jest to już 13. spotkanie z tego cyklu.

Najbliższe szkolenie będzie poświęcone problematyce rynku usług w Niemczech i Szwecji. Poprowadzą je prawnicy i eksperci z Polski, Niemiec i Szwecji.
Na każdym seminarium z tego cyklu - poza prezentacją kolejnych unijnych rynków usług budowlanych omawiany jest wybrany temat, ważny dla firm budowlanych. Tym razem będzie to problematyka związana z realizacją kontraktów infrastrukturalnych według procedur przetargów międzynarodowych i wzorów warunków kontraktowych FIDIC.
Standardy procedur przetargowych i wzory warunków kontraktowych opracowane przez FIDIC są zalecane, a bardzo często także wymagane przez instytucje, które finansują duże projekty infrastrukturalne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej