Święcice: Panattoni Europe buduje kolejne Centrum Dystrybucyjne

2011-08-24 15:01
Panattoni Park Święcice II
Autor: Panattoni Europe Centrum dystrybucyjne Panattoni Park Święcice II - wizualizacja

Panattoni Europe działąjacy na rynku nieruchomości przemysłowych, buduje kolejne centrum dystrybucyjne w podwarszawskich Święcicach. Nowa realizacja zlokalizowana będzie w sąsiedztwie istniejącego już Panattoni Park Święcice I.

W rejonie Warszawy, a szczególnie w jej zachodniej części - wzdłuż trasy wylotowej na Poznań deweloper Panattoni Europe, wybudował już kilka parków. Inwestycje zostały zrealizowane m.in. w Ożarowie, Błoniach i Teresinie.

- Inwestycja Panattoni Europe, którą była budowa parku, w podwarszawskich Święcicach okazała się być dużym sukcesem - park został wynajęty w całości, a zainteresowanie lokalizacją było tak duże, że bez obaw zdecydowaliśmy się na stworzenie kolejnego, startegicznego centrum dystrybucyjnego. - komentuje Robert Dobrzycki, z firmy deweloperskiej Panattoni Europe.

Nowe centrum dystrybucyjne- Panattoni Park Święciece II

Panattoni Park Święcice II, to kompleks dwóch obiektów, o łącznej powierzchni 20 000 tys. m 2. Jeden z budynków dedykowany jest międzynarodowej firmie z branży logistycznej.
Budowa parku rozpoczęła się w sierpniu. Obiekt będzie miał powierzchnię 10 300 m 2.
Inwestycja została zlokalizowana na działce o powierzchni 5,23 ha, w okolicy Panattoni Park Święciece I. Jest to powiat warszawski zachodni, na terenie gminy Ożarów Mazowiecki, oddalonej niespełna 19 km od centrum stolicy, bezpośrednio przy trasie krajowej nr 2 (E 30).
Planowany w okolicy węzeł z autostradą A2 łaczącą Berlin z Moskwą sprawia, że inwestycja znajduje się w strategicznej lokalizacji. Powstające centrum dystrybucyjne jest drugą inwestycją dewelopera realizowaną w podwarszawskiej lokalizacji.
W pierwszym parku w Święcicach (Panattoni Park Święcice I) swoje centrum dystrybucyjne posiada m.in. polski oddział znanego koncernu w branży spożywczej - spółka Danone, a także Tech Data - dystrybutor technologii IT.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej